× Choroby i niedyspozycje

leczenie osteoporozy

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #7751 przez felicja
Replied by felicja on topic O:leczenie osteoporozy
Dziękuję Madziu i czekam na wiadomość.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Bogna
  • Gość
  • Gość
10 lata 8 miesiąc temu #7872 przez Bogna
Replied by Bogna on topic O:leczenie osteoporozy
halina napisał:

Moja mama od kilku miesięcy go bierze ale na nic nie uskarża się (na razie!). A jakie sa główne efekty uboczne?

Zapalenia, począwszy od jamy ustnej po jelita, zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, martwica kosci szczęki .... lista bardzo bardzo długa. Najczęściej (u więcej niż 1 na 100 przypadków): zaburzenia żołądka i jelit, zaburzenia mięśniowo-szkieletowe, tkanki łącznej i kości, zaburzenia układu nerwowego itd .... Podają, że to u więcej niż 1 na 100 pacjentów leczonych Ostemaxem (Fosamaxem) ale więcej niż 1 na 100 może być też 90 na 100.;)

• jana_kol
  • Gość
  • Gość
10 lata 8 miesiąc temu #7880 przez jana_kol
Replied by jana_kol on topic O:leczenie osteoporozy
I w dodatku jesli ktos ma najmniejsze problemy z zoladkiem nie powinien absolutnie brac tego leku, bo przyniesie wiecej szkody niz pozytku. Zreszta chyba zawsze przynosi wiecej szkody, a pozytek tylko producentowi leku.;)

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #7896 przez felicja
Hmm ... czyżby nikomu nie pomógł ten lek, nie dając przy tym skutków ubocznych?:S

• Malinka
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #7903 przez Malinka
Replied by Malinka on topic O:leczenie osteoporozy
Ja biorę Ostamax prawie od roku i może dlatego ciągle walczę z zapaleniami dziąseł? Przedtem tego nie miałam a teraz ciągle.:(

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #7915 przez felicja
To odstaw np. na miesiąc i daj nam znać czy pomogło.

• marcin
  • Gość
  • Gość
10 lata 7 miesiąc temu #8128 przez marcin
Replied by marcin on topic O:leczenie osteoporozy
Najlepsze lekarstwo na osteoporozę to KOLAGEN NATURALNY.
Dlaczego?

Dlatego:

Kość to tkanka porowata o strukturze kości zbitej i kości gąbczastej, które w 90% zbudowane są z kolagenu. W kościach zachodzi proces łączenia się kolagenu z wapniem, fosforem i magnezem.

CO JEST NIEZBĘDNE DLA PRAWIDŁOWEGO ODŻYWIENIA KOŚCI?
Najważniejsze znaczenie dla metabolizmu kostnego ma: kolagen, wapń i witamina D przyjmowane jednocześnie w odpowiednich proporcjach. Im więcej jest mineralizowanego kolagenu w kościach tym kość jest twardsza, wytrzymalsza i silniejsza.

Jestem dystrybutorem kolagenu naturalnego, jeśli macie jakieś pytania, piszcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sam to stosuję, moja Tata też stosuję (na stawy)...wszyscy jesteśmy zachwyceni !!
zero chemii !! sama natura !!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena