× Choroby i niedyspozycje

budzenie nad ranem

• MarJolka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6662 przez MarJolka
Replied by MarJolka on topic O:budzenie nad ranem
Może rzeczywiście kolacja trochę późno ale z pracy przychodzę ok 16,30 i objad jem dopiero ok.18 więc nie mogę kolacji jeść wcześniej.;) No i dlaczego do niedawna było ok?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6671 przez norcia
Replied by norcia on topic O:budzenie nad ranem
No i masz wytłumaczenie. O 18 powinnaś jeść kolację. A jesli dopiero przychodzisz z pracy to niech to nazywa się obiado-kolacja i potem już nic. No ewentualnie jakiś owoc czy kubek mleka. A że do tej pory było w porządku? Każdy organizm wytrzymuje do jakiegoś czasu ekstremalne warunki a potem buntuje się.B)

• grazyna
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6673 przez grazyna
Replied by grazyna on topic O:budzenie nad ranem
Ja mam dokladnie to samo co Marjolka, tylko ze ja ostatni posilek w dodatku lekki jem ok. 19ej wiec to nie watroba. Chodze spac regularnie miedzy 22 i 23 i nawet zasypiam, ale budze sie ok. 3 albo wczesniej i mam wrazenie, ze juz jestem wyspana. :( Zostaje jednak w lozku i na ogol udaje mi sie jeszcze przysnac do 5 rano. A wczesniej tez bylam spiochem i musialam miec dobry budzik, zeby rano mnie zbudzil. Aha, i to nie ze stresu, bo w weekendy mam to samo.

• MarJolka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6680 przez MarJolka
Replied by MarJolka on topic O:budzenie nad ranem
Ale ja w pracy nie mam możliwości zjedzenia obiadu wiec pozostawałyby mi 2 posiki dziennie: śniadanie + kanapka w pracy na 2gie śniadanie i potem tylko obiadokolacja.:(

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6686 przez norcia
Replied by norcia on topic O:budzenie nad ranem
To zabieraj sobie do pracy jakis lunch.;)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #6699 przez karolina
Replied by karolina on topic O:budzenie nad ranem
Norcia ma rację. Śniadanie + wzbogacona kanapka/sałatka w pracy + obiadokolacja ok. 18. A między posiłkami czy później wieczorem możesz zjeść owoc czy np. jogurt.:)

• aniuta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #6710 przez aniuta
Replied by aniuta on topic O:budzenie nad ranem
To może jednak być depresja, bo ona czasami jest ukryta i chory nawet nie zdaje sobie sprawy, że na nią choruje. Zastanów się czy w dzień jestes pełna życia i energii, jesli tak to raczej nie jest to depresja, ale jeśli masz wątpliwości to poszukaj więcej informacji na ten temat.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena