× Choroby i niedyspozycje

soczewki kontaktowe

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5586 przez papilotek
soczewki kontaktowe was created by papilotek
Cześć,
ostatnio byłam u okulisty i oczywiście z mojego 0,25 na obu oczach zrobiło się 0,75 :( przeczuwałam to, bo ostatnio, jak pracuję, to trzymam ciągle twarz "w monitorze". Pomyślałam, że wolę soczewki od okularów, i że mogłabym właściwie zamówić je przez internet. Moja przyjaciółka od lat nosi kontakty i od pewnego czasu zamawia je na szkla.com, jest zadowolona. Co Wy o tym myślicie? robiła już tak któraś z Was?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5591 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:soczewki kontaktowe
Szczerze mówiąc wolałabym do komputera zwykłe szkła, chyba oczy w takich nie będą się tak męczyć. A jeśli już soczewki to kupowałabym u noramlnego optyka, bo zawsze wolę pogadać i doradzić się.;)

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5596 przez papilotek
Replied by papilotek on topic O:soczewki kontaktowe
Nie, nie do komputera :) śzkła mi są potrzebne w ogóle do chodzenia :) Do komputera mam okulary z antyrefleksem. Trochę pomagają, ale widać nie aż tak skoro wzrok dalej mi się psuje :( więc teraz i tak muszę kupić soczewki do chodzenia (bo chodzę w nich cały czas).
Szkla.com jest w porządku. Jak pisałam, moja przyjaciółka u nich zamawia. Na pewno jest taniej niż w sklepie, a przecież soczewek nie wybiera się jak okularów, żeby pasowały do twarzy, prawda? Jak dostanę zamówienie to się odezwę :)

Więcej
11 lata 4 dni temu #5633 przez papilotek
Replied by papilotek on topic O:soczewki kontaktowe
Hej, zamówiłam soczewki w środę i dostałam w piątek, tak więc przyszły naprawdę szybciukto. Wszystko jest w porządku, były dobrze zapakowane. Zamówiłam też płatki ogórkowe na zmęczone oczy, też fajne :) polecam!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena