× Choroby i niedyspozycje

Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris

Więcej
11 lata 4 dni temu #5527 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Z moich juz 3 miesiecznych obserwacji wnioskuje ... iz te mdlosci pojawiaja sie na nastepny dzien po miesiaczce . Moze rzeczywiscie jest to spowodowane faktem iz mam je bardzo obfite... i dlatego .
Staram sie jesc rzeczy lekko strawne by sobie nie zaszodzic i wypijam te herbatke o ktorej Wam pisalam .
Nie wiem dlaczego po miesiaczce mam mdlosci szukalam w internecie ... ale nie moge nic znalesc ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 dni temu #5538 przez chuda
A może to wątroba nie może podołać z wydalaniem nadmiernej ilości estrogenów po miesiączce?:unsure:

• maluta
  • Gość
  • Gość
11 lata 2 dni temu #5552 przez maluta
Hmmm ... wydaje mi sie, ze najlepszym lekarstwem dla ciebie bedzie zajscie w ciaze. ;) Nie myslisz o tym?

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #5716 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Hej dziewczyny ... bylam dzisiaj u lekarza . Zjadlam wcvzoraj na obiad zabiekanke makaron brokuly sos ... kielbaska itp itd . Zaszkodzilo mi to na tyle ze pol nocy nie przespalam ... i mdlilo mnie niemilosiernie .
Do tego mialam dziwny bol z prawej strony pod zebrami na przestrzal na plecy....
W 2007 mialam robione USG brzucha .. i tak kamieni nie mialam ani nic .
Nie wiem czy od tego czasu moglo cos tam powstac .
Dostalam Controloc 40 . Bo ja mam problemy z zoladkiem tzw niezyty i teraz jest jesien i to powraca i ,mialam sobie kupic ziola zolciopedne ... i teraz sie boje bo nie mialam robionego tego usg a tutaj jest na herbatce napisane ze przy kamicy nie wolno pic takich herbatek ... czy niedroznosciach drog zolciowych a ona mi usg nie zrobila czy mam pic te herbartke ? Nie zaszkodzi mi ? Czy lepiej nie ...

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #5721 przez felicja
Replied by felicja on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Myślę, że powinnaś spróbować tych ziółek. Jeśli szkodziłyby to poczułabyś to od razu.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena