× Choroby i niedyspozycje

Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #5423 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Też słyszałam, że sok z surowego ziemniaka jest skutecznym lekiem przy nieżytach i stanach zapalnych żołądka. Kiedyś nawet próbowałam go pić właśnie przy zapaleniu żołądka, ale nie dałam rady.:( i pozostałam przy kisielku z siemienia lnianego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #5438 przez felicja
Replied by felicja on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Ale właściwości lecznicze chyba ma też gotowany ziemniak. Mój mąż bierze ogromną ilość leków i od nich ma ciągle zapalenie żołądka. Twierdzi, że gotowane ziemniaki dobrze mu robią i codziennie muszą być na obiad. Oczywiście nie odsmażane ani, broń Boże, frytki ale zwykłe tłuczone kartofle.:)

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #5443 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
DZiewczyny bylam u psychologa niestety duzo to nie dalo . po rozmowie z Pania psycholog na pewno zalecila mi udanie sie do psychiatry... i nie obedzie sie bez lekow i psychoterapii . Mam fobie ... plus nerwice lekowa...
Zauwazylam ze te mdlosci sa przewaznie przed miesiaczkowaniem tak naprawde .
Zdarzaja sie w ciagu miesiaca ale to wlasnie wtedy kiedy zjem cos ciezko strawnego a co do zoladka ... lepiej mi po wytrawnym winie naprawde lepiej sie czuje . Tak jakby moj zoladek lepiej pracowal . Mam bardzo bolesne miesiaczki poszukam tutaj cos zilowego na bolesne miesiaczki .
Niec hce lykac tabletek narazie jest troszke lepiej .
Sam lekarz rodziny stwierdzil ze nie pomoze mi tak jakby sama chciala zasugerowac zebym udala sie do psychologa ...
Zdarzaja sie mdlosci ale moze ja po prostu mam taki zoladek wrazliwy ? Nie wiem ...
Nie moge o tym myslec ...
Jesli mam napisac diagnoze psychologa to ... Zaburzenia jedzenia na tle paniki + pierwsza faza stadium anoreksji .
:( powiedziala ze to byl odpowiedni moment zebym sie zglosila ... czerwone swiatelko

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #5446 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Hmm ... fobie i nerwice ... rozumiem, ale nie miałam pojęcia, że takie objawy może dawać anoreksja. Ale pewnie pani psycholog na tym się zna. Czy masz do niej jeszcze chodzić czy iść do psychiatry? Na Twoim miejscu poszukałabym więcej informacji o anoreksji.
A na bolesne miesiączki dobrze jest pić napar z kwiatów malwy czarnej, jasnoty i tasznika.

• HankaO
  • Gość
  • Gość
11 lata 2 tygodni temu #5476 przez HankaO
Przy gastritis częste są awitaminozy, zwłaszcza braki wit.C, B i PP. Zwróć więc uwagę na dietę.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #5479 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Gastroskopia Gastritis antralis gr. minoris
Dokladnie bo z badan krwi wyszla mi awitaminoza .
Ale ... gdzie ja znajde te witaminy w jakich... produktach
Kupilam sobie herbatke ,owoc i pąki róży, kwiat nagietka, liść rozmarynu, melisy, wiązówki, ziele hryzopu, kuklika, bukowicy, dziurawca, krwawnika i serdecznika
Herbatka ta doskonale normalizuje funkcjonowanie organizmu. Może być pita z pożytkiem nawet zamiast zwykłej herbaty nawet do każdego posiłku, dostarczając organizmowi wiele cennych witamin, soli mineralnych, flawonoidów itp. Jest doskonałym środkiem profilaktycznym .
Niezbyt dobra ale idzie pic

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #5480 przez kinga
Weronika_aaa napisał:

Ale ... gdzie ja znajde te witaminy w jakich... produktach

Zobacz choćby tutaj .

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena