× Choroby i niedyspozycje

migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?

• majka80
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #4351 przez majka80
Od czasu do czasu miewam następujący problem z oczami; wszystko mi migocze przed oczami, obraz jakby zamglony i gorzej widze.:( Po jakimś czasie samo przechodzi. Byłam kiedyś u okulisty ale nie dopatrzył się niczego.:S Miewacie tez cos takiego? Jaka może być tego przyczyna? Czy mam iśc jeszcze raz do okulisty? ... a może zrobić badanie krwi? ... czy to może być anemia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4354 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
a jak długo przesiadujesz przed komputerem? robisz przerwy?

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4367 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
Nie przesiaduje przed komputerem specjalnie dlugo ... normalnie, jak to w pracy ... raz troche dluzej, innym razem krocej ale ogolnie nie dluzej niz inni, ktorzy jednak nie maja takich problemow. A w domu to juz sporadycznie uzywam komputera.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4376 przez anka
Replied by anka on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
Normalna praca przed komputerem też wymaga częstych przerw. A to, że inni nie mają dolegliwości z oczami nie znaczy, że Twój problem nie jest związany z komputerem. Może Ty masz słabsze mięśnie karku i barków i dlatego cierpisz? Powinnaś zdecydowanie robić przerwy od komputera co pół godziny i zrobić kilka obrotów głową, pochodzić po pokoju itd. Ja tez miewałam ten problem, więc wiem co pisze. Odkąd zadbałam o właściwą postawę przy komputerze i częste przerwy, nie mam problemów z oczami.:)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4379 przez majka80
Replied by majka80 on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
Rozumiem, ze trzeba robic przerwy od komputera ale ostatnio jak mi obraz zaczal migac przed oczami to nie siedzialam przed komputerem tylko pracowalam w ogrodzie. :S

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4471 przez dominika
Replied by dominika on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
Anka chyba ma rację, moja ciocia miewa podobne objawy, robiła jakieś badania i stwierdzono, że to od kręgów szyjnych. Ciocia w ogóle nie pracuje przy komputerze. Ale ona ma generalnie złą postawę tzn. głowę nawet nie tyle pochyloną co wyciągniętą za bardzo do przodu. Może u Ciebie jest tak samo? Ale powinnaś oczywiście zbadać oczy, bo nigdy nic nie wiadomo.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4479 przez celine
Replied by celine on topic O:migotanie obrazu, mgiełka - dlaczego?
Pewnie coś w tym jest. Trafiłam kiedys przypadkiem na stronę www jakiegoś kręgarza i wyczytałam tam jak wiele dolegliwości związanych jest z kręgosłupem, a kręgi szyjne moga oddziaływać na oczy, uczy i w ogóle na głowę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena