× Choroby i niedyspozycje

jak złagodzić katar?

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5391 przez magda
Replied by magda on topic O:jak złagodzić katar?
Cebula ma rzeczywiście duże właściwości bakteriobójcze i jest dobra w ogóle na przeziębienia, a rewelacyjny jest już syrop z cebuli na kaszel u dzieci. Ja na katar też próbowałam samego wąchania przekrojonej cebuli i odkryłam, że jak nie ma się węchu z powodu kataru to jednocześnie oczy nie szczypią przy wąchaniu cebuli.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43348 przez oliwia
Replied by oliwia on topic O:jak złagodzić katar?
cebula z czosnkiem moze

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43349 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic jak złagodzić katar?
Zobacz sobie na efarmaceuta.pl, są opinie na temat leków, możesz też zapytać farmaceuty jeśli masz jakieś wątpliwości. Ja przed kupnem leku czytam jakie są doświadczenia innych.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43360 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic jak złagodzić katar?

Klaczunia napisał: Zobacz sobie na efarmaceuta.pl, są opinie na temat leków, możesz też zapytać farmaceuty jeśli masz jakieś wątpliwości. Ja przed kupnem leku czytam jakie są doświadczenia innych.

Ale przecież każdy organizm jest inny i inaczej może reagować na dany lek. Ja bardziej polegałabym na opinii mojego lekarza niż doświadczeniu przypadkowych osób.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43373 przez Kamila
Replied by Kamila on topic jak złagodzić katar?
Ja polecam inhalacje na katar. Można je zrobić w domu: do miski z gorącą wodą wlewasz kilka kropel olejku sosnowo-eukaliptusowego, ręcznik na głowę i wdychasz. Albo kup sobie inhalator w aptece. Ja zawsze jak mam katar stosuję inhalacje i pomaga

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43392 przez ksenia
Replied by ksenia on topic jak złagodzić katar?
Inhalacje z olejkami eterycznymi są skuteczne ale najlepiej robić je na samym początku infekcji bo wtedy są najskuteczniejsze.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43422 przez basia
Replied by basia on topic jak złagodzić katar?
ja podczas kataru, kaszlu czy ogólnie przeziębienia to stosuję ziołowe lekarstwa. Nie ufam lekarstwom z chemią w składzie. Na katar to inhalacje za solą. Na kaszel dicotuss, a najwazniejsze to chyba jest się wyleczyć do końca, wtedy to choroba raz dwa nas opuści :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena