× Choroby i niedyspozycje

sposoby na alergię

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3943 przez anulka
Replied by anulka on topic O:sposoby na alergię
A masz to od dawna? Ja miałam takie uczulenie w ubiegłym roku, w tym na razie nie pokazuje się, a przebywałam już na słońcu. U mnie uczulenie spowodował chyba krem do opalania, chyba nie był zbyt świeży, niby jeszcze nie przeterminowany ale z poprzedniego roku. Jak odstawiłam krem (i dodatkowo brałam wapno) to uczulenie przeszło. Może u Ciebie jest tak samo? Jeszcze takie uczulenie mogą powodować jakieś chemikalia w kombinacji ze słońcem (zobacz jest tu gdzieś wątek o tym).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Ludka
  • Gość
  • Gość
11 lata 5 miesiąc temu #3998 przez Ludka
Replied by Ludka on topic O:sposoby na alergię
Ja kiedyś miałam skuteczny środek homeopatyczny na uczulenie na pyłki, nazywał się chyba Pollen. Uczulenie przeszło i na razie nie wraca (3 lata minęło).:)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #4004 przez ruda
Replied by ruda on topic O:sposoby na alergię
A możesz podać jakiej firmy był ten środek? Ja znalazłam jakieś kapsułki "Pollen" ale to jest środek wzmacniający z pyłkiem kwiatowym i nic tam nie piszą o odczulaniu. Nie wygląda to też na homeopatię.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #4008 przez karolina
Replied by karolina on topic O:sposoby na alergię
Bo to nie jest lek homeopatyczny. W homeopatii jest wiele różnych leków na alergię. Ten Pollen homeopatyczny to pewnie jakiś lek złożony. Mnie kiedyś homeopatka mówiła, że lepiej działają leki pojedyncze, albo kilka ale stosowanych oddzielnie. Wybierz się do dobrego homeopaty a dobierze ci coś.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #4012 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:sposoby na alergię
anulka napisał:

U mnie uczulenie spowodował chyba krem do opalania, chyba nie był zbyt świeży, niby jeszcze nie przeterminowany ale z poprzedniego roku.

Nie brałam pod uwagę kosmetyków, ale mozliwe że byłam czymś wcześniej posmarowana, na szczęście wapno pomogło.

• Ludka
  • Gość
  • Gość
11 lata 5 miesiąc temu #4023 przez Ludka
Mój Pollen był kupowany w londynie, więc może nie ma go w Polsce? Ale w dobie globalizacji .... Jak przypomnę sobie nazwę producenta to podam. Pozdrawiam wszystkich alergików :)

• Ludka
  • Gość
  • Gość
11 lata 4 miesiąc temu #4161 przez Ludka
Znalazłam ulotkę. Lek nazywa się Pollenna a producent to Nelsons. Zalecają, żeby brać na początku okresu pylenia roślin.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena