× Choroby i niedyspozycje

sposoby na alergię

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4166 przez karolina
Replied by karolina on topic O:sposoby na alergię
Jeśli masz ulotkę, to będzie w niej podany skład leku tj. jakie pojedyncze leki wchodzą i w jakiej potencji. Gdybyś to podała, to można by samemu dobrać leki pojedyncze dostępne w naszych aptekach homeopatycznych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Ludka
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #4173 przez Ludka
Replied by Ludka on topic O:sposoby na alergię
Skład: Allium cepa, Euphrasia officinalis, Sabadilla officinarum. Wszystko w potencji 6c

• maja_78
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #4206 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic O:sposoby na alergię
Nigdy nie bylam na nic uczulona, ale od 2 tyg.mam wodnisty katar, ktory mi nie mija a nawet nasila sie. Poza tym nic mi nie dolega. Czy to moze byc uczulenie? Czy uczulenie moze przyjsc tak nagle, bez uprzedzenia? W rodzinie tez nie mam alergikow.:(

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4215 przez marzena
Replied by marzena on topic O:sposoby na alergię
Bardzo prawdopodobne, że to uczulenie. Mam znajomą, która nigdy nie chorowała na alergię ani nikt z domowników nie miał jej i nagle dostała takiej alergii, że teraz jest uczulona prawie na wszystko. Bez prochów nie może żyć, bo ma nie tylko wysypkę ale i katar, szczypiące oczy, niedobrze jej i dusi się. U niej zaczęło się od pomidorów i alergolog podejrzewa, że to prawdopodobnie pestycyd, którym pruyskane były pomidory, wywołał alergię i później lawinowo reakcje krzyżowe.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4229 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic O:sposoby na alergię
Nie strasz mnie.:ohmy: Jeszcze dzis zarejestruje sie do laryngologa, zeby wyjasnic definitywnie czy to alergia.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4247 przez marzena
Replied by marzena on topic O:sposoby na alergię
U ciebie nie musi tak być, ale lepiej nie lekceważyć alergii

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #4263 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:sposoby na alergię
Myślę, że na alergię na pyłki dobrze robi totalna zmiana klimatu. Moja ciotka latami cierpiała na taki katar sienny, że nie była zdolna do żadnej pracy, wręcz odechciewało jej się żyć. Potem wyjechała na całą zimę do swojej kuzynki, mieszkającej na dalekiej północy Kanady. Tam minął jej katar i już nie wrócił, mimo że od tego czasu minęło chyba z 20 lat. Chyba po prostu wystarczył okres kilku miesięcy bez uczulających pyłków, by odczuliła się.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena