× Choroby i niedyspozycje

sposoby na alergię

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #3767 przez ruda
sposoby na alergię was created by ruda
Chyba mam alergię na pyłki, nie mam specjalnie kataru ale piekielnie szczypią mnie oczy i powieki są zaczerwienione. No i z węchem też miewam kłopoty. Mam to już od jakiegoś czasu i zauwazyłam, że pogorszyła się jak kwitła leszczyna (wtedy też kichałam), potem poprawiło się i teraz znowu pogorszyło a kwitnie brzoza tuż przy moim domu. Czy słyszałyście o alergii objawiającej się tylko szczypaniem oczu? Świetlik na to szczypanie nie pomaga, ale po herbacie i szałwii jest jakby ociupińke lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #3773 przez karolina
Replied by karolina on topic O:sposoby na alergię
Alergia, jak miłość, niejedno ma imię. Może więc różnie objawiać się, niekoniecznie cieknącym nosem. A jeśli masz alergię na pyłki leszczyny i brzozy to pewnie będziesz tez miała na pyłki traw a te kwitną aż do jesieni.:( Może alergolog coś poradzi? A może wapno musujące złagodzi objawy?

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3826 przez anka
Replied by anka on topic O:sposoby na alergię
Ja kiedyś miałam okres uczulenia na truskawki i poziomki i dostałam jako lek właśnie wapno musujące. Pewnie na pyłki też pomoże.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3832 przez jolka
Replied by jolka on topic O:sposoby na alergię
A słyszałyście o pokrzywie na katar uczuleniowy? Mojej koleżance zielarka zaleciła pić 3-4 szklanki dziennie herbaty z pokrzywy na katar sienny. Czy ja wiem :S Pokrzywa sama w sobie uczula przecież.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3842 przez milena
Replied by milena on topic O:sposoby na alergię
Może warto spróbować. W homeopati też leczy się podobne podobnym więc może i tu zadziała:unsure:

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3929 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:sposoby na alergię
Powinnaś iść do alergologa, chyba są jakieś terapie odczulające B)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3936 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:sposoby na alergię
a ja dla odmiany mam uczulenie na promyczki naszego kochanego słońca jak tylko pospaceruję trochę w pełnym słońcu dostaje paskudnie swędzącej wysypkiB)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena