× Choroby i niedyspozycje

Mrowienie w tyle glowy ....

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #3800 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Pewnie usuną już szwy. Wytrzymasz te tłuste włosy, pomyśl że czesząc je mogłaś podrażniać tego guzka i nie wiadomo czym by to się skończyło, a tak będziesz miała już spokój. A ty sama nie czułaś tego guzka?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #3803 przez malutka
Replied by malutka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Ja czasami też to miewam ale najwyżej przez kilka minut i samo przechodzi. Kojarzę to z oziębieniem organizmu, bo zdarza mi się np. po wypiciu zimnej wody.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #3805 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Wiedzialam ze mam tego guzka od ponad roku ..... ale jakos mi nie przeszlkadzal nic mi sie zn im nie dzialo . Do czasu zmarl dziadek MASA STRESU i czulam wokol tego guza rozpraszajace sie mrowienie na caly tyl glowy i zaniepokoilam sie wiec poszlam do lekarza a ona kazala to wyciac .
No i spokojnie wycielam . A co do tego mrowienia ... to mowila .. ze mam brac magnez i przejdzie... narazie jest ok ..
Chociaz poki co mam cala glowe obolała ...
Ale to od tego zabiegu chyba ... :)

• Dzidka
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #5027 przez Dzidka
Replied by Dzidka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
A czy takie mrowienie nie moze byc oznaka zmeczenia?Ja czasami miewam krotkotrwale mrowienie twarzy i samo znika.Zdarza mi sie to naogol jak jestem zmeczona,wiec tak sobie mysle ze powodem moze byc zmeczenie.:unsure:

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #5045 przez anetka
Replied by anetka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Ja sądzę, że to mrowienie związane jest ze stresem, ale przecież zmęczenie często idzie w parze ze stresem.;)

• Kamila
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #5341 przez Kamila
Replied by Kamila on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Ja tez miewam takie mrowienia kilkuminutowe gdy jestem zmeczona. Ale moze to chodzi o stres, bo zwykle zdarza mi sie po kilkugodzinnym siedzeniu za kolkiem, a wiadomo, ze prowadzenie samochodu to jednak stres.:unsure:

• brytania
  • Gość
  • Gość
11 lata 1 tydzień temu #6419 przez brytania
Replied by brytania on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
A nie wiecie czy przyczyna mrowienia ale na plecach wzdluz kregoslupa tez moze byc stres albo zmeczenie? Mnie to dosyc czesto sie zdarza i czasami tez w nocy jak juz spie (wybudzam sie i czuje wlasnie takie mrowienie :( ). Poza tym nic mi nie dolega, a przynajmniej nie wiadomo mi zebym na cos chorowala.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena