× Choroby i niedyspozycje

Mrowienie w tyle glowy ....

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3682 przez Weronika_aaa
Mrowienie w tyle glowy .... was created by Weronika_aaa
Hej dziewczyny .... w poniedzialek moj dziadek trafil do szpitala ... z udarem mozgu ... :(...stresowalam sie bardzo ... wczoraj o godzinie 17:25 zmarl ;(((( jestem zalamana . Od 3 dni odczuwam mrowienie w tylnej czesci glowy i w okolicy kaszaka ktorego mam na glowie czym to moze byc spowodowane nerwami ? CO mam zrobic to bardzo dokuczliwe i nie przyjemne tak jakby wlosy stawaly ... od dreszczy ... Pomozcie ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3686 przez anetka
Replied by anetka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Współczuję ci, Weroniko. Takie jest życie, jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Uczucie mrowienia skóry znam .... czasami też tak mi się zdarza, chyba zawsze w stresującej sytuacji więc pewnie to z nerwów. Przechodzi samo, przynajmniej u mnie.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3695 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Mrowienie przeszlo .. ale po jutrze juz pogrzeb a ja dzisiaj obudzilam sie z takimi mdlosciami ... stolec byl normalny .... ale no coz ... moze to z nerwow wczoraj zjadlam duza porcje owocow z puszki z bita smietana kapusniak i ... kanapke z serem ... ale w duzym odstepach .. jeszcze cos mnie teraz bierze jakies mdlosci pije sobie smecte :( ..

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3704 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Te mdłości mogą być nerwowe ale mogą też być po tej dużej porcji owoców z puszki ze śmietaną :S

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3723 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Mrowienie skóry głowy może być też związane z niedoborami magnezu. Mojej koleżance lekarka przepisała właśnie magnez na mrowienie i przeszło. Sprawdź czy nie masz innych objawów niedoboru magnezu i jesli mrowienie będzie się powtarzać to zacznij go brać.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3746 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
Jednym z pierwszych objawów niedoboru magnezu jest drganie powieki i trudności z zasypianiem.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3792 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Mrowienie w tyle glowy ....
No mnie tez Pani doktor przepisala magnez powiedziala ze za jakis czas powinno przejsc . Ale i przy okazji kazala mi isc ... do hirurga bo mam malego guzka .
Wiec poszlam a ta Pani Hirurg powiedziala ze to mrowienie moze byc tez spowodowane tym ze ten guzek rosl w miejscu nierwow .
Wiec zdecysdowalam sie na jego usuniecie .
TEGO SAMEGO DNIA
Mam 4 szwy . Glowa boli niemilosiernie bo sie goi dopiero . Mialam go przy samej czaszce . To byl włokniak .
Narazie glowa mnie nie boli w kwestii tego mrowienia badz uczucia ... za duzego muzgu na ma czaszke ... bo takie odczucia tez mialam narazie jest ok ... tylko ten bol podczas gojeia sie i niemoznosc mycia wlosow :/ tak do czwartku ... drogie Panie z tlustymi wlosami STRASZNE ! Mialam przyjsc w czwartek to chyba w czwartek mi zdejma te szwy ?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena