× Choroby i niedyspozycje

szumy w uszach

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33749 przez jagna
Replied by jagna on topic szumy w uszach
Z gazetą dostałam reklamę suplementu Tone. Reklamują, że jest właśnie na szumy uszne i pogorszenie słuchu. Ale co to warte nie mam pojęcia. A wiadomo w reklamie można wszystko pisać.

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33754 przez kamilka
Replied by kamilka on topic szumy w uszach
Patrzyłam na skład tego preparatu i nic nadzwyczajnego. Wątpię czy jest skuteczny. :unsure:

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34794 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic O:szumy w uszach
Szumy wywołują antybiotyki (streptomycyna, gentamycyna, neomycyna). Ale podobny efekt przyniesie również nadużywanie aspiryny i środków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Jeśli szum nadal nie ustaje trzeba zasięgnąć porady lekarza otolaryngologa. Wiele może być przyczyn szumu w uszach, począwszy od chorób po silny stres czy hałas.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34817 przez telinka
Replied by telinka on topic szumy w uszach
Albo utrata słuchu na określonych częstotliwościach.

Więcej
5 lata 4 tygodni temu - 5 lata 4 tygodni temu #36542 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic O:szumy w uszach
Hej, a ja myślę, że szumy uszne mogą być wywołane także przez wszelkiego rodzaju nerwice. Czasami też od zbyt głośnego słuchania muzyki można nabawić się tej nieprzyjemnej dolegliwości. Najrozsądniej jest udać się na badania do jakiegoś profesjonalisty, na tej stronie geers.pl/aparaty-sluchowe można poczytać nie tylko o słuchu, aparatach, ale także o badaniu i objawach

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #36572 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic szumy w uszach
Zdziwiło mnie jak lekarz powiedział, że wszystko w obrębie głowy może wpływać na inną część. W sensie nos, uszy to wszystko jest połączone. Być może lekarz powinien zlecić Ci prześwietlenie zatok, uszu lub nosa. Ja to musiałam zrobić i poszłam do Ultragenu gdzie chodzę też do ginekologa.

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #36577 przez marzena
Replied by marzena on topic szumy w uszach
A słyszałyście o nerwie błędnym? Podobno też może być odpowiedzialny za szumy w uszach.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena