× Choroby i niedyspozycje

O:szumy w uszach

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #2902 przez jolka
Replied by jolka on topic O:szumy w uszach
Mój mąż przechodził podobne testy ale nie wiem czy w tej samej klinice, w której testują lek na szumy uszne. Mąż jest po zawale i testował jakieś leki kardiologiczne. Kontakt był przez lekarza z Akademii Medycznej. Mąż był zadowolony, bo ciągle robili mu przeróżne badania bez czekania na termin itp. I jeszcze - o ile dobrze pamiętam, bo to było kilka lat temu - chyba dali mu talony na żywność!:ohmy: Chyba takie badania nie są takie groźne właśnie dlatego, że w ich trakcie ciągle robią badania. Ale oczywiście nie wiadomo jak taki lek działa na dłuższą metę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #2980 przez karolina
Replied by karolina on topic O:szumy w uszach
amanda napisał:

Słuchajcie, widziałam niedawno reklamę kliniki, która testuje nowy lek na szumy uszne. Lek ten nie jest jeszcze wprowadzony do obrotu i szukają królików doświadczalnych.
Zetknęłyście się z czymś takim? Warto? a może zbyt ryzykowne????

A czy to nie była przypadkiem Clin Life? Widziałam ich reklamę.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #2984 przez amanda
Replied by amanda on topic O:szumy w uszach
tak, to ta klinika

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3459 przez amanda
Replied by amanda on topic O:szumy w uszach
http://www.cyberbaba.pl/content/view/1136/128/
Wygląda więc, że to beznadziejna sprawa. Ale ja miewam alergiczne katary, może więc w moim przypadku to alergia?

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3467 przez rybka
Replied by rybka on topic O:szumy w uszach
U mnie to raczej nie alergia, bo nie mam innych objawów. Ale kto to wie, czytałam gdzieś, że co 4 czy 5 człowiek dzisiaj cierpi na alergię.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3473 przez marzena
Replied by marzena on topic O:szumy w uszach
Moja sąsiadka, ktora cierpi na szumy, mówi że nie ma alergi typy katar, kaszel czy wysypka ale ma okresowe zaniki powonienia. laryngolog twierdzi, że to na tle alergicznym i przepisuje sterydy do psiukania do nosa i rzeczywiście po kilku dniach węch powraca. Może więc rzeczywiście to związane z alergią. ale jak w takim razie leczyć?

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3485 przez kinga
Replied by kinga on topic O:szumy w uszach
Zrobić testy ... może znajdzie się alergen, który uczula. Wiem, że to trudne i praktycznie można być uczulonym na cokolwiek a testy są tylko na podstawowe alergeny ale warto spróbować. A jak już będzie wiadomo na co alergia to unikać tego albo przejść kurację odczulającą. Warto więc wybrać się do alergologa.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena