× Choroby i niedyspozycje

szumy w uszach

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2902 przez jolka
Replied by jolka on topic O:szumy w uszach
Mój mąż przechodził podobne testy ale nie wiem czy w tej samej klinice, w której testują lek na szumy uszne. Mąż jest po zawale i testował jakieś leki kardiologiczne. Kontakt był przez lekarza z Akademii Medycznej. Mąż był zadowolony, bo ciągle robili mu przeróżne badania bez czekania na termin itp. I jeszcze - o ile dobrze pamiętam, bo to było kilka lat temu - chyba dali mu talony na żywność!:ohmy: Chyba takie badania nie są takie groźne właśnie dlatego, że w ich trakcie ciągle robią badania. Ale oczywiście nie wiadomo jak taki lek działa na dłuższą metę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2980 przez karolina
Replied by karolina on topic O:szumy w uszach
amanda napisał:

Słuchajcie, widziałam niedawno reklamę kliniki, która testuje nowy lek na szumy uszne. Lek ten nie jest jeszcze wprowadzony do obrotu i szukają królików doświadczalnych.
Zetknęłyście się z czymś takim? Warto? a może zbyt ryzykowne????

A czy to nie była przypadkiem Clin Life? Widziałam ich reklamę.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2984 przez amanda
Replied by amanda on topic O:szumy w uszach
tak, to ta klinika

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3459 przez amanda
Replied by amanda on topic O:szumy w uszach
www.cyberbaba.pl/content/view/1136/128/
Wygląda więc, że to beznadziejna sprawa. Ale ja miewam alergiczne katary, może więc w moim przypadku to alergia?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3467 przez rybka
Replied by rybka on topic O:szumy w uszach
U mnie to raczej nie alergia, bo nie mam innych objawów. Ale kto to wie, czytałam gdzieś, że co 4 czy 5 człowiek dzisiaj cierpi na alergię.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3473 przez marzena
Replied by marzena on topic O:szumy w uszach
Moja sąsiadka, ktora cierpi na szumy, mówi że nie ma alergi typy katar, kaszel czy wysypka ale ma okresowe zaniki powonienia. laryngolog twierdzi, że to na tle alergicznym i przepisuje sterydy do psiukania do nosa i rzeczywiście po kilku dniach węch powraca. Może więc rzeczywiście to związane z alergią. ale jak w takim razie leczyć?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3485 przez kinga
Replied by kinga on topic O:szumy w uszach
Zrobić testy ... może znajdzie się alergen, który uczula. Wiem, że to trudne i praktycznie można być uczulonym na cokolwiek a testy są tylko na podstawowe alergeny ale warto spróbować. A jak już będzie wiadomo na co alergia to unikać tego albo przejść kurację odczulającą. Warto więc wybrać się do alergologa.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena