× Choroby i niedyspozycje

O:szumy w uszach

• marysia
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 godzin temu #2127 przez marysia
Replied by marysia on topic O:szumy w uszach
Też mam szumy w jednym uchu i zaczęły się od infekcji. Byłam u laryngologa, przepłukał uszy ale nic nie pomogło, dał więc skierowanie na badanie słuchu ale też jest ok. Mam też alergiczne zapalenie zatok, czy to nie może byc powodem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #2133 przez dominika
Replied by dominika on topic O:szumy w uszach
Może trzeba będzie polubić szumy. Preczytaj to:
http://www.mcsm.pl/29425.dhtml

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #2147 przez sabina
Replied by sabina on topic O:szumy w uszach
Może to być wysiękowe zapalenie ucha, dotyczy wprawdzie na ogół dzieci ale u dorosłych się zdarza. Ja przynajmniej słyszałam o takim przypadku u dorosłego faceta. Czasami samo przechodzi a jeśli nie to doprowadza do utraty słuchu. Zapytaj laryngologa o badania pod tym kątem.

• Marysia
  • Gość
  • Gość
11 lata 11 miesiąc temu #2169 przez Marysia
Replied by Marysia on topic O:szumy w uszach
ale laryngolog widziałby to chyba podczas badania, a nic mi na ten temat nie mówił, w ogóle zresztą mało mówił

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #2529 przez rybka
Replied by rybka on topic O:szumy w uszach
Do szumów w uchu już się przyzwyczaiłam i właściwie za bardzo już mi nie przeszkadzają ale dziś ucho zaczęło mnie pobolewać, a właściwie nie tylko ucho ale i szczęka koło niego. :( . Może to zbieg okoliczności i nie ma nic wspólnego z szumem, ale niedobrze mi się robi na samą myśl, że znowu muszę iść do laryngologa. Czy znowu stwierdzi, że taka moja uroda?

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #2537 przez karolina
Replied by karolina on topic O:szumy w uszach
Idź, dziewczyno do laryngologa. Nikt przez internet nie zajrzy ci do ucha. Jeśli boli to pewnie jest jakiś stan zapalny i bez lekarza się nie obejdzie. Chyba, że nie zależy ci na słuchu.:unsure:

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #2554 przez rybka
Replied by rybka on topic O:szumy w uszach
Masz całkowicie rację. Z uchem już lepiej ale i tak idę do laryngologa. Może uda mi się załapać na wizytę pojutrze. Ale jak znowu powie, że nic nie widzi ....:unsure: ....to chyba się załamię.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena