× Choroby i niedyspozycje

Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2874 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Wydaje mi się, że możesz słodzić miodem, bo wg mojej książki:
" w lecznictwie ludowym sok z żurawiny zalecany jest razem z miodem przy przeziębieniach, anginie, gośćcu i bólu głowy spowodowanym zaczadzeniem... Napojem żurawinowym leczy się także odmiedniczkowe zapalenie nerek. Poza tym sok z żurawiny ma działanie wzmacniające oraz wzmagającym funkcje żołądka i jelit.... Napój z żurawiny nasila działanie antybiotyków stosowanych w leczeniu odmiedniczkowego zapalenia nerek ..."
Czyli jeśli miałabyś brać antybiotyki to powiedz lekarzowi, że pijesz też sok z żurawiny, bo wtedy pewnie potrzebna będzie niższa dawka antybiotyku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2918 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Witajcie dziewczyny niestety to zapalenie pecherza bylo poczatkiem choroby .
Z dnia na dzien czulam sie coraz gorzej ... okazalo sie iz mam do tego wszystkiego angine ropna . Aby nie zaszkodzilo na zoladek dostalam antybiotyki w zastrzykach przez piec dni 2 razy dziennie Biofuroksyn .
Tylko ze nie wiem czy to normalne zastrzyki mam od 11:02 od godziny 19 bo juz tak mnie bolalo gardlo ze pojechalam na pogotowie.
Ale dzisiaj juz mija 2 dzien prawie 3 jak dostaje zastrzyki i teraz dostalam biegunke . Ale nie az taka mocna .
I nie wiem czy to przez antybiotyk czy po prostu ... to przez to ze juz mam koncowke tej anginy i wszystko splywa z tych migdalkow .

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2921 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
To na pewno nie przez antybiotyki, pewnie organizm oczyszcza się w ten sposób i trzeba po prostu przeczekać. Ale daj znać czy ci szybko przeszło.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2922 przez Weronika_aaa
Mam odrobine mdlosci , i brzuszek pobolewa i jakis brak apetytu . Bylam dzisiaj na kolejnym zastrzyku i pani pielegniarka zapytala czy stosuje Lackcid . Ten kwas mlekowy przy antybiotykach nawet dozylnie . A ja zrobilam duze oczy i powiedzialam yyy? PROSZE? myslalam ze jak biore zastrzyki to nie trzeba . Ona jak to trzeba moze zoladek sie az tak nie wyjalowia ale jednak trzeba . I wzielam niedawno pierwsza ampulke Lackcidu .
Narazie nie mam poprawy biegunki nie ma ale apetytu brak przy mojej wadze to niezbyt dobre..42kg .
Czuje sie trochę nie do zycia . Jeszcze jakis czas temu 2 lata temu cwiczylam moje miesnie brzucha zwlaszcza gornej partii byly widoczne posladki bardziej napiete . Teraz wszystko zwiotczalo . Chcialabym miec troche wiecej energii . Zdrowia w sobie . Czy znacie moze jakies cwiczenia na rozpoczecie dnia ?
Tak by nie zrobic sobie krzywdy i moze w miare sie rozruszczac ....?

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2925 przez anka
Replied by anka on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
A czy ten brak apetytu i energii masz od dawna czy tylko ostatnio? Teraz, po anginie a przedtem zapaleniu pęcherza, nic dziwnego, że nie masz jeszcze apetytu i brak ci energii do życia. Jeśli bierzesz antybiotyki a w dodatku masz problemy z żołądkiem to możesz mieć niedobory pewnych składników odżywczych i stąd taki stan. No i dodatkowo koniec zimy ...
Ja radziłabym ci zacząć kurację kiełkami, to prawdziwa bomba witaminowa i w zimie a zwłaszcza na przedwiośniu nieocenione.
42 kg to rzeczywiście niedużo. A przy jakim wzroście? Na pewno powinnaś zadbać o ruch na świeżym powietrzu. A co do ćwiczeń radziłabym ci zacząć od gimnastyki izometrycznej, bo nią na pewno sobie nie zaszkodzisz a trochę rozruszasz mięśnie. Jak rozruszasz się to możesz przejść do intensywniejszych ćwiczeń na mięśnie tu i tam.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #2927 przez Weronika_aaa
Droga Aniu mam wzrost 160cm .
Hmmm sprobuje z tymi kielkami ale gdzie ja je dostane ...Hmmm mysle ze rzezucha bedzie DOBRA
Wiecie mam wrazenie ze wszystko wymyka mi sie z pod kontroli .
Trace zupelnie energie a modle sie kazdego wieczoru by jutro czuc sie dobrze ... juz dawno nie bylo tak abym czula sie dobrze . Jak nie zoladek ( grypa zoladkowa) to pecherz jak nie pecherz to angina . Obfite miesiaczki . Zreszta zauwazylam ze ... nawet moj organizm zachowuje sie inaczej chociazby ... w taki sposob ze .. nie produkuje takiej ilosci sluzu jak zawsze w sensie cyklu .
Nie mam go praktycznie . Czuje sie taka sucha ... bez energii ... poczytam o tej gimnastyce ...Mam jeszcze jedno pytanie sa gdzies moze przyklady ? Cwiczen ?

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #2928 przez anka
Replied by anka on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Zobacz:
Gimnastyka izometryczna ,
Kiełki , czyli jak i z czego robić.
Nasiona na kiełki dostaniesz w sklepach ze zdrową żywnością. Tam też możesz kupić naczynie do kiełkowania. Poza tym nasiona są w niektórych sklepach ogrodniczych, ale musi być zaznaczone, że to są nasiona na kiełki! Ja ostatnio zamawiałam przez internet, wygodnie i tanio. Jak chcesz to znajdę ci adres tego sklepu.
Coś mi się wydaje, że jakaś witamina wpływa na stan śluzówek, ale w tej chwili nie pamiętam jaka. Poszukaj choćby na tej stronie w sekcji Zdrowie/Witaminy, coś powinno być na ten temat.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena