× Choroby i niedyspozycje

Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!

• felicja
  • Gość
  • Gość
11 lata 6 miesiąc temu #3421 przez felicja
Replied by felicja on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
A tak w ogóle Weroniko, po długiej terapii antybiotykowej na pewno masz zaburzoną florę bakteryjną. Ja już sporo się naczytałam o tym. Po prostu musisz teraz pracować nad przywróceniem normalnych proporcji między korzystnymi i niekorzystnymi bakteriami czy drożdżakami. To nic strasznego, myślę że na tych wszystkich stronach o candidzie&co przesadzają trochę i straszą ludzi. Powinnaś teraz przede wszystkim zwrócić uwagę na odzywianie. Posłuchaj rad Karoliny a wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam i trzymaj się.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3425 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
No i nie chodzi tylko o candidę, bo tych złych bakterii i grzybów jest więcej i też pewnie po antybiotykach rozpanoszyły się więc trzeba zadbać o te dobre.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3499 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Dziewczyny zauwazylam kiedy mam zapalenie cewki moczowej teraz juz wiem .
Po dluzszej upojnej nocy z chlopakiem ... zeby bylo ciekawie umylam sie potem bardzo dokladnie i wysiusialam ale na nastepny dzien jakby niewiadomo co ... zapalenie cewki moczowej .
Wczoraj jakos to przeleczylam nie bylo zle ... az tak lyknelam dodatkowa zurawine ... wypilam na raz prawie litr wody ...
przesiusialam to dzisiaj rano troszeczke pobolewalo ale nie bylo zle .
Czy mam isc znowu do lekarza ?
Tyle sie czyta ze zaniechania takich kwestii moze doprowadzic do bardzo groznych powiklan :/

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3500 przez kinga
Replied by kinga on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
To nie jest normalne i nie powinnaś tego tak zostawić. Powiedz to wszystko lekarzowi tzn w jakich okolicznosciach są nawroty, może on coś wymyśli :unsure:

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3515 przez Weronika_aaa
Wiec bylam u innego lekarza z wynikami posiewu ..
Doktor stwierdzil iz jesli posiew po antybiotykach wyszedl nieznamienny to bardzo dobrze . .
Lecz jesli ... infekcje pojawiaja sie po stosunku to moze byc chlamydia .
Najlepiej isc do ginekologa i normalna procedura cytologia wymas na chlamydie .
I dostalam recepte na Gynoxin . Wrazie co mam zaaplikowac sobie globulke i stosowac krem

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3517 przez kinga
Replied by kinga on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Czyli jest jakiś kroczek do przodu, oby się wszystko szybko wyjaśniło i skończyły Twoje kłopoty. Jest w każdym bądź razie szansa, że jak pozbędziesz się chlamydii (o ile to ona) to skończą się wreszcie problemy z zapaleniami pęcherza, czego Ci życzę. Powodzenia :)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #3559 przez Weronika_aaa
I jak by w *** strzelil ... stosunek .... i zapalenie cewki . Tym razem sie nie poddalam ... zrobilam to co kazal ginekolog wlozylam globulke Gynoxin ... po godzinie przestalam miec parcie na oddanie moczu ...
Wydaje mi sie ze problem nie tkwi w pecherzu lecz to sprawy ginekologiczne . Do tego drogie KOLEZANKI bylam wczoraj na rybach zimno jak smok mimo iz mialam grube ubrania plus majtki rajstopy FRAJDA jak nic zlowilam 4 karasie ha ha ha ... ale dzisiaj cierpie ... pije duzo wody lyknelam zurawine .
Podejrzewamy z ginekolgiem ze to chlamydia , czekam na wyniki cytologii .
Chlopak strasznie sie obwinia , bo jednak na to wychodzi ze zarazilam sie od niego , bylam w szoku zgodzil sie na badanie nasienia idzie we wtorek , myslalam ze w zyciu nie zrobi tego badania ale powiedzail ze chodzi o moje zdrowie i nie zawaha sie przeed zadna decyzja .

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena