× Choroby i niedyspozycje

Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3192 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
To teraz przejdź już na 9, czyli następna tabletka o 21.
A co do wiedzy to ja kiedyś byłam baardzo zielona, chodziłam od lekarza do lekarza i ciągle miałam stertę tabletek do łykania. Aż wreszcie zbuntowałam się i zaczęłam sama szukać, szperać ... nie tyle o chorobach co o odżywianiu i stylu życia. No i jestem teraz naprawdę okaz zdrowia i to bez żadnych tabletek.:) Nie na darmo ktoś (Hipokrates?) powiedział "jesteś tym co jesz", właściwe odżywianie i styl życia mają naprawdę kolosalne znaczenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3214 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Karolcia podziwiam Ciebie ja też bym tak chciala .
Moje zycie poki co tak wyglada ze mam sterte tabletek....
do tego dyspepsje zoladka itp itd .
Bardzo chcialabym odczuc taka ulge jak Ty .
Prosze powiedz mi od czego zaczelas .. aby pomoc sobie ... od czego moge zaczac...checi do podstawa ...a jestem w stanie duzo zmienic by nie brac tej chemii ...:(

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3219 przez Weronika_aaa
Przez te antybiotyki jeszcze mam lekka infeckje pochwy lekkie pieczenie i ... taki twarogowy sluz ... to przejdzie ? To na pewno przez te antybiotyki

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3220 przez dominika
Replied by dominika on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Myślę, że to może być jakaś drożdżyca poantybiotykowa. Ja na twoim miejscu poszłabym do ginekologa, bo tylko on może stwierdzić co to jest. A że jest nieprawidłowo to nie ma wątpliwości.B)
W aptece możesz też dostać globulki z bakteriami, takie coś jak lakcid tylko dopochwowy, które się stosuje przy leczeniu dużą dawką antybiotyków. Ale najpierw idź do ginekologa, bo to może być cos innego. Strzeżonego ...

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3227 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Weronika_aaa napisał:

Prosze powiedz mi od czego zaczelas .. aby pomoc sobie ... od czego moge zaczac...checi do podstawa ...a jestem w stanie duzo zmienic by nie brac tej chemii ...:(

Weroniko, trudno w kilku słowach powiedzieć co zmienić, zwłaszcza że nie znam Twojego stylu życia. Ale zacząć powinnaś od diety, nie jakieś wymyślne diety ale zdrowa zrównoważona dieta, nawet na tej stronie znajdziesz mnóstwo zaleceń. Odrzuć przede wszystkim śmieciowe jedzenie (hot dogi itp), tłuszcze nasycone, słodycze, jedz duuużo warzyw i owoców, ziarna zbóż (razowiec, kasze).
Bardzo ważne i ciągle niedoceniane są przeciwutleniacze. Poczytaj też o witaminach i minerałach, ja miałam np. duże niedobory magnezu i witaminy B1 z powodu niezbilansowanego odżywiania.
No i nie zapominaj o ruchu na świeżym powietrzu, idzie wiosna i będzie z tym łatwiej. Zacznij uprawiać regularnie jakiś sport (choćby jogging czy jazdę na rowerze). Naprawdę sama możesz dużo zrobić dla swojego zdrowia.
Masz rację ... chęci to podstawa. Jeśli do tego dojdzie samodyscyplina to będzie murowany sukces!

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3239 przez Weronika_aaa
No ja mam nadzieje .. ze jakos bedzie lepiej .
Teraz mam zamiar od dzisiaj wziac sobie pierwsza kapsulke z zurawina z herbapolu .
:) Czy ktos zjada z Was dziewczyny te kapsulki ? Czy sa dobre ? Nie szkodza na zoladek ?

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #3240 przez Weronika_aaa
Dzisiaj zrobilam pierwsze cwiczenia z gimnastyki izomerycznej . Troche czulam sie jak kaleka bo szlo mi ciezko ale spokojnie liczylam do 6 ...
Czuje sie lepiej ...

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena