× Choroby i niedyspozycje

Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3123 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Drożdżyca grzybopochodna
I znowu czuje ten ucisk w zoladku ... :( takie jakby ktos bral moj zoladek w dlon i tak naciskal w srodkowej czesci :((((.... jadlam salatke grecka :/ i tosty:/ ajjjj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #3127 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:Drożdżyca grzybopochodna
Sałatka grecka nie powinna Ci zaszkodzić. Ale jeśli powtarzają Ci się te dolegliwości to może przez jakiś czas notuj wszystko co jesz (wszystkie składniki poszczególnych dań) i obserwuj po czym gorzej się czujesz. Może po prostu czegoś nie tolerujesz?

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #3131 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Drożdżyca grzybopochodna
Bo ta salatka byla bardziej kebabowa :/ niz grecka zawierala to mieso ... i sosy i kapuste :/ i chyba stad:/... ale dzisiaj jest znacznie lepiej ...

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #3135 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Drożdżyca grzybopochodna
Czyli tylko z nazwy grecka. Ale możesz być uczulona na jakiś jeden składnik nawet sałatki greckiej. Ja jako dziecko byłam uczulona na coś nietypowego(jakąś przyprawę ale teraz już nie pamiętam co to było) i dostawałam strasznych boleści brzucha po zjedzeniu potrawy z tą przyprawą. Nikt nie wiedział co mi jest, aż mama zaczęła dokładnie notować co jem i po czym mam te bóle brzucha i tak wydedukowała co to jest. Potem przez lata unikałam tej przyprawy i było dobrze a z czasem samo mi przeszło do tego stopnia, że teraz nawet nie pamiętam co to była za przyprawa.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• monika
  • Gość
  • Gość
11 lata 8 miesiąc temu #3139 przez monika
Replied by monika on topic O:Drożdżyca grzybopochodna
Ja tez mialam podobnie, okazalo sie ze bylam uczulona na orzeszki ziemne. Nie jadlam orzeszkow ale w wielu gotowych produktach sa one w ilosciach sladowych i to wystarczalo. A tez robilam rozne badania i nie wiadomo bylo co mi jest.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #3155 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Zaczne notowac ... a ja nie wiem ale chyba wczoraj mialam owulacje bo taka duza ilosc .... sluzu takiego lepiacego splynela ... ii po poludniu zaczely mnie pobolewac i nie wiem czy pomyle bo nie wiem czy mnie bola jajniki czy jelita ... przy gwaltownych ruchach ... .Wiecie co dziewczyny ... ja odstawilam spory czas temu plastry i wspolzylam z moim facetem .. i on do mnie zadzwonil dzisiaj z pytaniem " Niunius a moze Ty w ciazy jestes " a ja ----> to mozliwe ale nigdy nie bylo ... wytrysku do "srodka" ...
Wiec malo prawdopodobne ale zawsze jest ten ejakulat .
A grom jasny wie ... ale bole sa dziwne moze nadziebilam jajniki czy cos ... bo .. zdecydowanie brzydko powiem ze nawet jak czuje ze ... mam gazy ... i tuz po nich czuje ulge ... ale bol jest dosc silny zwlaszcza przy gwaltownych ruchach . Wczoraj mialam kłucie w lozku ... jak moj facet mnie tak gladzil po brzuchu ... przy pepku ... takie 3 mocne uklucia i koniec i tak z jakimis odstepami wyrostek ?Czy jajnik ?Nie wiem ...ale wczoraj normalnie sie wyproznialam i wszystko ok bylo ... Nie wiem co mam o tym myslec ...

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #3157 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
To akurat są gazy, pęcherzyk powietrza wędruje ci po kiszkach i kujnie to tu to tam .... bardzo nieprzyjemne ale od tego nie umiera sie. Kiedyś też miewałam takie wędrujące gazy, ale przeszło jak zaczęłam zwracać uwagę na to co jem. Zobacz rady na gazy .

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena