× Choroby i niedyspozycje

Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2849 przez Weronika_aaa
Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !! was created by Weronika_aaa
Witam Drogie Panie szukałam już prawie na wszystkich forach jakiejs sugestii w mojej kwestii . Ale nic tylko brac antybiotyki i abtybiotyki nie chce ich brac poniewaz mam dyspepsje zoladka wszelakiego rodzaju antybiotyki dzialaja na mnie FATALNIE nawet jesli biore Lakcid .
Zapalenie pecherza powracajace mam od 2 lat ... wraca raz na pol roku ... w tym roku mialam juz dwa razy . Przy czym wygladalo to tak ze wzielam tabletke Furaginum i przeszlo .
Od poniedzialku zaczelam miec znowu zapalenie pecherza wzielam jedna tabletke Furaginu druga po 8 godzinach jakos przeszlo ... myslalam ze na tym skonczy sie leczenie . Lecz na nastepny dzien powtorka z rozrywki parcie na pecherz i siusianie ... tym razem z rana . Wzielam Furagin i przeszlo . Po poludniu nieco pobolewalo wczoraj ... dopadlo mnie takie lekie parcie na pecherz popoludniu wzielam Furagin i przeszlo . Dzisiaj nie bralam Furaginu ale czuje ze nie do konca jest ok . Ktos mi mowil ze sok z Zurawiny jest dobry . Nie chce brac antybiotyku... dzialaja na moj zoladek FATALNIE .
A nie chce powtornej Gastroskopii .
Coz moge zrobic ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2850 przez karolina
Replied by karolina on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
A nie chcesz spróbować ziół? Zajrzyj do wątku o ziołach w zapaleniu pęcherza . Tylko powinnaś je pić przez co najmniej kilka tygodni a nie tylko wtedy, gdy zapalenie cię dopadnie. Możesz dodawać do nich np. sok z żurawiny, bo żurawina też jest pomocna. Albo słodzić ziółka miodem.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #2852 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Własnie bylam dzisiaj w sklepie zielarskim i kupilam czysty 100% sok zurawinowy 45zl :|
Dobry jest po otwarciu tylko 10dni ...
Wlewa sie 1/3 do szklanki i zalewa woda ... MASAKRA w zyciu nie pilam nic kwasniejszego.... nie wiedzialam ze zurawina ma tyle dobrocznnych substancji . I przede wszystkim mam nadzieje ze nie zaszkodzi mi jesli chodzi o moj zoladek :)poniewaz po gastroskopii stwierdzono u mnie dyspepsje

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2853 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
A nie można tego posłodzić?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2855 przez Weronika_aaa
Replied by Weronika_aaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Zuzka nie wiem czy mozna ... ale wiem ze musze ta wielka butelke wypic w ciagu 10 dni bo sie zepsuje inaczej :(.... szkoda kasy w sumie juz ale nie wiem czy mozna z cukrem .... chyba tak a Wy co myslicie

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2856 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
Ja posłodziłabym miodem albo dodała trochę słodkiego soku malinowego. Nie sądzę, żeby zaszkodziły, bo i miód i sok malinowy stosowane sa przy infekcjach. Jak masz się wykrzywiać przez 10 dni to będziesz miala dosyc soku żurawinowego na całe życie.
A ile soku jest w tej butli za 45 zeta? tzn ile tego musisz pić dziennie, żeby zużyć przez 10 dni? Swoja drogą to nie tania kuracja, zioła byłyby tańsze.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #2870 przez kinga
Replied by kinga on topic O:Zapalenie pęcherza... MAM DOŚĆ !!
A czy to dobrze, że furagin bierzesz od przypadku do przypadku jak cię przyciśnie? Nie powinnaś brać go ciągle przez jakiś czas aż wyleczysz się do końca? Mój mąż miał kiedyś problemy z drogami moczowymi i z tego co pamiętam, to brał furagin ciurkiem przez kilka tygodni, bo tak mu zalecił lekarz.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena