× Choroby i niedyspozycje

drętwienie nóg

• Lucy
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #11762 przez Lucy
Replied by Lucy on topic O:drętwienie nóg
Nie, to raczej nie buty, bo w jesieni nosiłam ine, a teraz inne. No i dlaczego tylko jedna stopa? Poza tym zwykle drętwieje mi stopa w domu gdy jestem w klapkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Hanka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #11817 przez Hanka
Replied by Hanka on topic O:drętwienie nóg
Ja czasami mam dretwienie nogi, trwa to kilka minut i samo przechodzi, ale po jakims czasie znowu powtarza sie. Nie napinam stopy, nie ma to zwiazku z butami, brakami witamin czy mineralow chyba tez nie, bo biore suplementy. Co to moze wiec byc?

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #11844 przez norcia
Replied by norcia on topic O:drętwienie nóg
Może coś uciska żyłę? :S Radziłabym ci iść do lekarza i zrobić badania.

• Agata
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #11861 przez Agata
Replied by Agata on topic O:drętwienie nóg
Lucy napisał:

A ja mam drętwienie w dzień i tylko w jednej stopie i zawsze tej samej. Czasami drętwieją mi palce i aż wykrzywiają się, a czasami cała stopa.

Ja mam to samo i tylko w domu. Ale w nocy nie miewam tego drętwienia. Zastanawiam się czy winowajcą nie są klapki, w których chodzę po domu. W klapkach trzeba jednak trochę napinać stopę, żeby utrzymały się na nodze. :S Lucy, czy Ty nie chodzisz po domu w klapkach?

• francis
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #11895 przez francis
Replied by francis on topic O:drętwienie nóg
Lucy napisał:

Nie, to raczej nie buty, bo w jesieni nosiłam ine, a teraz inne. No i dlaczego tylko jedna stopa? Poza tym zwykle drętwieje mi stopa w domu gdy jestem w klapkach.

Dlaczego tylko jedna stopa? Nie słyszałaś że jesteśmy niesymetryczni i jedna stopa nie musi być taka sama jak druga? Nie mówiąc już o tym, że buty tez mogą się różnic.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #12094 przez bogna
Replied by bogna on topic O:drętwienie nóg
To może jednak klapki są winowajcą. :S Spróbuj chodzić w bardziej dopasowanych, jeśli poprawi się to będziesz miała dowód.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #13024 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic O:drętwienie nóg
Mnie ostatnio też dopada drętwienie nóg, ale tylko w nocy. Kopiąc w necie trafiłam na art o neuropatii ( pl.wikipedia.org/wiki/Neuropatia ) i zastanawiam się czy to nie to. Co o tym sądzicie? Problem tylko, że możliwych przyczyn jest naprawdę wiele.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena