× Choroby i niedyspozycje

drętwienie nóg

• Jana
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 2 miesiąc temu #9058 przez Jana
Replied by Jana on topic O:drętwienie nóg
Mnie tej nocy zbudził ni to ból ni drętwienie jednej nogi od kolana aż po stopę. Miałam wrażenie, że to od żyły ale masowanie nie pomagało i ból był naprawdę okropny.:( :( Jak wstałam i stopniowo zaczęłam chodzić to ból i drętwienie minęóło. Co to może być???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11589 przez bogna
Replied by bogna on topic O:drętwienie nóg
Może warto brać dobry preparat z witaminami i minerałami, bo przyczyną może chyba też być niedobór potasu. Ja kiedyś miałam okres drętwienia nogi ale po kuracji witaminowej mi przeszło całkowicie.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11609 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:drętwienie nóg
Takie drętwienie nogi w nocy może być związane ze złym ułożeniem ciała tj. ta zdrętwiała noga może być uciskana przez drugą co zaburza krążenie. Jeśli to zdarza się tylko od czasu do czasu to ja na twoim miejscu nie przejmowałabym się.

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu #11631 przez bogna
Ale mimo wszystko, jeśli człowiek jest zdrowy, to do takiego drętwienia samoistnego nie powinno dochodzić. Nie uważasz?

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11653 przez andrea
Replied by andrea on topic O:drętwienie nóg
Ale nie wszyscy sa okazami zdrowia na 100%, kazdy organizm jest inny i najczesciej odbiega od wzorca.

• Lucy
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 6 miesiąc temu #11699 przez Lucy
Replied by Lucy on topic O:drętwienie nóg
A ja mam drętwienie w dzień i tylko w jednej stopie i zawsze tej samej. Czasami drętwieją mi palce i aż wykrzywiają się, a czasami cała stopa. Nie wiecie jaka może być przyczyna w tym przypadku? Aha, i mam to odkilku miesięcy, zaczęło się na początku jesieni.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #11749 przez bogna
jeśli na jednej nodze to może to jest wina buta, np uciska w jednym miejscu? Zaczęło to się u ciebie na jesieni, a wtedy pewnie zmieniłaś buty. :S

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena