× Choroby i niedyspozycje

Stłuczone kolano

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52225 przez dominika
Replied by dominika on topic Stłuczone kolano
No niestety, stłuczone kolano długo się leczy. Kiedyś doświadczyłam tego, gdy biegałam w lesie i mój but zaczepił o wystający korzeń. Stłuczenie było tak dokuczliwe, że 2 miesiące nie mogłam biegać. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52233 przez telinka
Replied by telinka on topic Stłuczone kolano
U mnie trwa to już prawie miesiąc. Mam ciągle problemy z chodzeniem po schodach ale na szczęście z każdym dniem jest coraz lepiej.:)

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52256 przez Dora
Replied by Dora on topic Stłuczone kolano
To masz szczęście, bo problemy ze stłuczonym kolanem mogą trwać długie miesiące. Z kolanem nie ma żartów bo czasem wygląda że kolano się wyleczyło a odzywa się po kilku miesiącach.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52333 przez blanka
Replied by blanka on topic Stłuczone kolano

Dora napisał: ... czasem wygląda że kolano się wyleczyło a odzywa się po kilku miesiącach.

Dokładnie, tak bywa ze wszystkimi stawami. Ja kiedyś na nartach zwichnęłam staw skokowy i odczuwałam to latami, wystarczyło, że źle stąpnęłam i staw się odzywał.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52346 przez telinka
Nie martwcie mnie. U mnie było już lepiej bo mogłam wchodzić po schodach do góry, tylko ze schodzeniem był problem. Ale teraz dokucza mi sama rzepka i znowu mam większy problem ze schodami.;)

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #52471 przez cookiedo
Replied by cookiedo on topic Stłuczone kolano
Najlepiej mieć kilka w lodówce i kilka luzem ;) wtedy nie ma problemu że przydałby się zimny czy ciepły, nie wszystkie się też do zamrażarki nadają, a na stłuczenia to krem dip rilif jest dobry, szybko działą i też na obrzęki się sprawdza

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #52527 przez telinka
Ten krem Dip Rilif to raczej przeciwbólowy, bo w składzie ibuprom. Mnie na szczęście już niepotrzebny. Ale w okłady do zamrażania zainwestuję tak na wszelki wypadek.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena