× Choroby i niedyspozycje

Masaż karku i barków

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #51907 przez rybka
Replied by rybka on topic Masaż karku i barków
A jakiego masażera masz Marta? Nie przypadkiem tego co niedawno był w Lidlu? Ja kupiłam i po 3 użyciach wysiadły baterie. Czy to normalne?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #51909 przez palinka
Replied by palinka on topic Masaż karku i barków
Dostalam od dzieciakow w prezencie i przyznam ze nie bardzo sie nadał... kark jak bolal tak boli. Pewnie to tez w moim przypadku problem ze stresem, bo ostatnio jest naprawde trudno w pracy. Mysle nad powrotem do masażu, bo byl czas ze chodzilam regularnie do kliniki beauty skin, ale ostatnio przez te zawirowania swiateczne jakos nie bylo wolnej chwili.

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #51912 przez martakos
Replied by martakos on topic Masaż karku i barków

rybka napisał: A jakiego masażera masz Marta? Nie przypadkiem tego co niedawno był w Lidlu? Ja kupiłam i po 3 użyciach wysiadły baterie. Czy to normalne?

Tak mam ten sam. Uzywam zasilania z gniazdka, bo zalezy mi na grzaniu i baterii nawet jeszcze nie wlozylam.

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #51924 przez rybka
Replied by rybka on topic Masaż karku i barków
To włóż i sprawdź, bo wydaje mi się że to nienormalne, by baterie wysiadły po używaniu tylko 3x15 minut.

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu #51957 przez badaneta
Replied by badaneta on topic Masaż karku i barków
Szyję i kark można sobie masować wbijając palce w bolące miejsca. Są też takie plastikowe uchwyty masujące. Niepotrzebne żadne profesjonalne maszyny chociaż ostatnio zwrócił moją uwagę taki pistolet-masażer sportowy. Widziałyście? :D

Więcej
1 rok 10 miesiąc temu - 1 rok 10 miesiąc temu #51965 przez halina
Replied by halina on topic Masaż karku i barków
Widziałam na Allegro. To chińszczyzna sprowadzana z Chin. Nie miałabym zaufania, zwłaszcza że cena wysoka. Ale masaż ręczny palcami jak najbardziej.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #52013 przez nata
Replied by nata on topic Masaż karku i barków
Ja mam takie rolki na sznurku do masowania różnych części ciała. Praktyczne urządzenie, skuteczne i tanie. Kupiłam kiedyś w Jysku i polecam.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena