× Choroby i niedyspozycje

Mocne stłuczenie ręki

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #49811 przez izabell_no
Replied by izabell_no on topic Mocne stłuczenie ręki
O własnie o coś takiego mi chodziło. Żeby nie tylko było przeciwbólowe ale też pomagalo dojść do siebie. To prawa ręka i nieco utrudnia córce szkolne zycie. Z wf napisałam jej zwolnienie ale na inne lekcje musi przeciez chodzić i pisac. I na pewno może ją stosować jako nastolatka? Nie jest za młoda? Na innym forum znalazłam ostrzeżenie że niektórych leków nie powinno sie stosować w tym wieku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #49827 przez SulphurZdroj
Replied by SulphurZdroj on topic Mocne stłuczenie ręki
Osad, który borowiny pozostawiają na ciele lub - w przypadku kąpieli borowinowych - na wannie z łatwością daje się zmyć. O to nie trzeba się martwić. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby maść borowinowa była stosowana również przez młodzież. Produkt powstał na bazie naturalnych składników uzdrowiskowych - takich samych, jakie w Busku Zdrój stosujemy w ramach kuracji leczniczych. Jest zatem zupełnie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Stosujcie maść 2-3 razy dziennie, a po niedługim czasie powinna pojawić się poprawa.

Więcej
2 lata 3 miesiąc temu #49834 przez jonca
Replied by jonca on topic Mocne stłuczenie ręki
Nie chodziło mi o brudzenie wanny, bo to normalne tylko maść borowinowa, którą smarowałam bark i niestety brudziła bieliznę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena