× Choroby i niedyspozycje

Gdzie mogę w Krakowie znaleźć dobrego kardiologa?

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #47595 przez ninka87
Mają bardzo dobrą kadrę lekarską, zresztą ten lekarz jest jednym z najlepszych przykładów jeśli chodzi o fachowe i ludzkie podejście do pacjenta. To po pierwsze. Po drugie, że mają całkiem dobre stawki, dzięki którym nie wychodzisz stamtąd z wrażeniem bycia ogołoconym z pieniędzy. Ale najwazniejsze jest to, żedla nich najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Jak chcesz się dowiedzieć więcej, to zajrzyj na ich stronę. Masz tam wszelkie niezbędne informacje na ich temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47598 przez karolina
Rezydent, trudny_przypadek i ninka87 przypominam pkt 5 naszego regulaminu:
Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto, z którego będzie pisał posty. Jeśli zapomnisz hasła - skorzystaj z opcji przypomnienia. Niedozwolone jest więc zamieszczanie przez tę samą osobę komentarzy pod różnymi nazwami użytkownika (dyskusje z samym sobą, wchodzenie zabanowanych użytkowników pod nowymi nickami etc). W przypadku odkrycia takiego postępowania wszystkie komentarze użytkownika zostaną skasowane a wszystkie konta usunięte.
Proszę zlikwidować dublujące się konta, w przeciwnym wypadku wniosę do admina o blokadę wszystkich trzech kont.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #47599 przez trudny_przypadek
Replied by trudny_przypadek on topic Gdzie mogę w Krakowie znaleźć dobrego kardiologa?
A to ja przyznaję, że też słyszałem o tym ośrodku zdrowia, co Pani przytoczyła. Moja znajoma tam chodziła do neurologa to sobie chwaliła… Ja osobiście się wahałem, bo nigdy nie korzystałem z publicznej służby zdrowia.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47620 przez ninka87
To może pora? Jeśli też jest Pan sercowcem, to lepszych Pan specjalistów nie znajdzie w Krakowie. Przynajmniej taka jest moja opinia.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47623 przez rezydent
Kochani, dziękuję Wam za dyskusję. Już się u nich zarejestrowałem. Pozdrawiam serdecznie!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena