× Choroby i niedyspozycje

Gdzie mogę w Krakowie znaleźć dobrego kardiologa?

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47551 przez rezydent
Witam wszystkich! Piszę do Was, gdyż potrzebuję Waszej porady. Mianowicie – nie jestem jakoś bardzo dojrzałym mężczyzną, zresztą nawet mówi się,że mężczyźni nie dojerzwaja, tylko rosną ;) Ale na poważnie… mam niecałe pięćdziesiąt lat, ale ostatnio doskwierają mi bóle w okolicach serca. Przyznaję, że mnie to mocno zaniepokoiło, dlatego też chciałbym znaleźć jakiegoś dobrego kardiologa. Dotychczas nie musiałem odwiedzać takich specjalistów, więc jestem raczej słabo zorientowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47556 przez trudny_przypadek
Replied by trudny_przypadek on topic Gdzie mogę w Krakowie znaleźć dobrego kardiologa?
Niech Pan pójdzie po prostu zarejestrować się w szpitalu i będzie miał Pan lekarza.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47565 przez nata
Rzeczywiście przy bólu zamostkowym najlepiej zgłosić się do szpitala dla wykluczenia zawału. Ale to moze być i nerwica i problemy żołądkowe. Do wstępnej diagnozy wystarczy kardiolog z przychodni. Gdy badania wykażą coś konkretnego, a kardiolog z przychodni nie będzie budził twojego zaufania wtedy możesz zastanowić się nad innym kardiologiem.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47567 przez rezydent
Widzi pan… byłem w szpitalu, ale jak usłyszałem, że najbliższy termin, kiedy kardiolog od nich mógłby mnie przyjąć jest za pół roku… no to nie wiem, czy do tego czasu to ja dożyję. Wolę więc skorzystać już z prywatnej przychodni, albo cuś.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47577 przez martakos
Zadzwoń na 112, powiedz ze masz ostry ból za mostkiem, duszności itp i zawiozą cię do szpitala na badania i wszystko będzie jasne. Nie ma co szukać kardiologa gdy w ogóle nie wiadomo czy to problem kardiologiczny.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #47583 przez ninka87
To prawda, kolejki niestety są monstrualne do specjalistów. Ja sama się na tym przejechałam, czekałam tak długo, że w końcu dopiero przyjęli mnie w stanie przedzawałowym…Natomiast, jeśli chodzi o dobrego kardiologa to mogę polecić pana doktora xxx. Naprawdę dobry specjalista, który potrafi słuchać pacjenta, a nie dowala mu ot tak leki. Mi zawsze potrafił pomóc i potrafił przede wszystkim mnie uspokoić, bo ja straszna panikara jestem. Jak chcesz iść do niego prywatnie, to polecam ośrodek xxx. Mają swoją placówkę na Nowej Hucie i w Miechowie, to nie wiem, gdzie byłoby Ci wygodniej.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47590 przez rezydent
Chyba Nowa Huta. Nigdy nie słyszałem wcześniej o tym ośrodku zdrowia. Jak tam jest?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena