× Choroby i niedyspozycje

Bolące i spuchnięte kolano

Więcej
3 lata 1 tydzień temu #47126 przez muriel
Replied by muriel on topic Bolące i spuchnięte kolano
Okłady z surowych liści kapusty rzeczywiście skuteczne na stłuczenia. Najlepiej potłucz go lekko tłuczkiem, przyłóż na kolano i zabandażuj i idź spać z takim okładem. Rano powinnaś poczuć różnicę. A jak nie poczujesz to nie masz wyjścia i idź do lekarza, o ile jeszcze nie byłaś.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 tydzień temu #47130 przez kaya
Replied by kaya on topic Bolące i spuchnięte kolano
Matko, ze reuamtyzm?? Z tego co wiem w rodzinie nie było takich chorob, ale dopytam sie jeszcze mamy, ona jest lepiej zorientowana. To są leki bez recepty tak? Moze sie tak zdarzyc że od samego stosowania leków to przejdzie? A o kapuście tez mi kolezanka z pracy mówiła ale sie z niej śmiałam, ale skoro tu tez o tym piszecie to faktycznie kupie, a nuz widelec pomoże, dzięki

Więcej
3 lata 1 tydzień temu #47146 przez SulphurZdroj
Replied by SulphurZdroj on topic Bolące i spuchnięte kolano
Wszystko zależy od tego, co tak naprawdę Ci dolega. Jeśli ból utrzymuje się przez dłuższy czas, nie powinnaś polegać tylko na lekach, ale udać się do specjalisty, który po pierwsze orzeknie, z jakim schorzeniem masz do czynienia, a po drugie wskaże odpowiedni sposób leczenia, adekwatny do Twojego przypadku. Produkty lecznicze marki Sulphur można kupić bez recepty w większości aptek oraz w sklepach zielarsko-medycznych. Mają działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i przeciwzapalne, ale nie zwalczają źródła choroby. Ani maść borowinowa ani reumogel, o których opowiadałem, nie powodują skutków ubocznych. Jedynym przeciwwskazaniem do ich stosowania jest nadwrażliwość na substancję czynną lub pomocniczą. Zapoznaj się ze składem leku i jeżeli nie jesteś uczulona na żaden z jego składników, możesz stosować go przez długi czas.

Więcej
3 lata 1 tydzień temu #47162 przez kaya
Replied by kaya on topic Bolące i spuchnięte kolano
Dobrze dzięki, popróbuje tego wszystkiego co polecacie. Jak sobie pomysle o poczekalni w naszej przychodni i ze mam w perspektywie spędzic tam na biede 3 godziny to od razu jakby mniej mnie bolało…

Więcej
3 lata 1 tydzień temu #47174 przez raviola
Replied by raviola on topic Bolące i spuchnięte kolano
Jeśli kolano nadal boli to radziłabym jednak zrobić test na boreliozę, choćby Elise, która nie jest droga. Często daje wynik fałszywie ujemny, ale jak wyjdzie dodatni to pokaż to lekarzowi pierwszego kontaktu i on skieruje na dalsze badania, a właściwie do specjalisty.

Więcej
3 lata 5 dni temu #47195 przez fugazi
Replied by fugazi on topic Bolące i spuchnięte kolano
Ktoś jeszcze stosuje okłady z Altacetu? To bardzo pomagało na wszelakie stłuczenia i mocno neutralizowało opuchliznę.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu - 2 lata 11 miesiąc temu #47352 przez henia
Replied by henia on topic Bolące i spuchnięte kolano
W takich sytuacjach warto zerknąć na Wolni od bólu - serwis o leczeniu bólu. Ja tam się dowiedziałem jak radzić sobie z moimi dolegliwościami powstałymi po operacji usunięcia łąkotki i rekonstrukcji więzadeł.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena