× Choroby i niedyspozycje

Mąż – alkoholik. Gdzie leczyć chorobę alkoholową?

Więcej
3 lata 4 miesiąc temu #45902 przez dyntka
Ok, dzięki za informacje. Przekaże to znajomej, przynajmniej tak będę mogła jej pomóc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46637 przez trudny_przypadek
Replied by trudny_przypadek on topic Mąż – alkoholik. Gdzie leczyć chorobę alkoholową?
Mój brat leczył się w ośrodku Oaza w Choceniu, ale niezależnie od tego, który osrodek się wybierze trzeba pamietać, że alkoholizm to również problem współuzależnienia i w takim przypadku pomocą i wsparciem powinna być objęta cała rodzina uzależnionego.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #46898 przez Maranka
My w rodzinie mamy problem z ojcem, który od paru lat jest alkoholikiem. Przeszedł już terapię grupową, odtruwanie, spotkania AA i co jakiś czas do tego wraca. Też szukamy odpowiedniego ośrodka. Znajomi polecają nam Domowy Detoks-domowydetoks.pl/psychoterapia/. Prowadzą tam nie tylko odtruwanie, ale też psychoterapię indywidualną i grupową. Jest też wsparcie dla osób współuzależnionych. Namawiam mamę, żeby z tego skorzystała.

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #47059 przez Migoczela
Ja niestety również zaliczam się do tego grona, tyle że mój mąż wykazał chęć leczenia pod szantażem, że odejdę. Pomogła nam Pani psycholog Aneta Jóźwik. Oczywiście dała wsparcie nie tylko jemu, ale też mi. Dzięki temu oboje się wspieramy. Pani Aneta przyjmuje w Warszawie w Poradni CoTam? i jeśli ktoś potrzebuje takiego wsparcia to ja polecam.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #48081 przez magda906
Psycholog obowiązkowo. Bardzo duże doświadczenie i ogromne sukcesy w terapii uzależnień maja w PsychoMedica 22 253 88 88 .

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #51637 przez agus123

magda906 napisał: Psycholog obowiązkowo. Bardzo duże doświadczenie i ogromne sukcesy w terapii uzależnień maja w PsychoMedica 22 253 88 88 .

Popieram. Tam akurat mają bardzo dobrych specjalistów. Nie warto męczyć się samemu a porozmawiać z kimś kto wesprze na duchu i pomoże pozbyć się problemu. Oni akurat dbają o dobro pacjenta i chcą dla niego jak najlepiej. Z tego co wiem, można się nawet umówić na wizytę online.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena