× Choroby i niedyspozycje

jak zwalczyć stres i nerwy

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43501 przez barba
Replied by barba on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Może właśnie brakuje Ci witamin, minerałów. Możesz iść do endokrynologa i zrobić sobie hormoy bo one też wplywają na samopoczucie, nie wiem czy karmisz piersią, jeśli nei to może spróbuj łagodnych rzeczy ziołowych, sama biorę od czasu do czsu nervomix, on jest z melisą, magnezem, mi pomaga jak w pracy jest cieżko :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43534 przez Kamila
Replied by Kamila on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Z pewnością nie jest to proste. Wiele osób obecnie ma problemy ze stresem i sobie jakoś nie potrafi poradzić. Ja polecam jednak nie zażywać lekarstw, ale zmienić coś w swoim życiu, aby nie narażać się w ogóle na czynniki stresowe.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43679 przez janka
Replied by janka on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Mnie uspokaja nervomix forte, lek jest bezpieczny ziołowy, nie uzależnia a naprawdę przynosi ulgę i rozluźnia.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43732 przez mroowa
Replied by mroowa on topic jak zwalczyć stres i nerwy
To, że lek jest ziołowy nie oznacza automatycznie że jest bezpieczny i nie uzależnia.

• Hepatica
  • Hepatica Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Producent suplementów diety
Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43880 przez Hepatica
Replied by Hepatica on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Polecam suplementy, które zawierają ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej. Pomagają zredukować stres, zrelaksować się, a także "rozjaśnić" umysł. Mogą wpływać na biosyntezę serotoniny (podtrzymującej równowagę psychiczną) i dopaminy (wywołującej zachwyt). Poza tym, zawarte w liściach tej rośliny, azjatykozydy mają właściwości anksjolityczne (przeciwlękowe).

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43931 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Moim zdaniem nie ma co sie faszerowac lekami. Sama mam dosc stresujaca prace i na codzien pomaga aktywnosc fizyczna. A jak mam wiecej czasu to jade sobie do spa troszke sobie poleniuchowac :) Ostatnio np. bylam w hotelu Lubicz i korzystalam z ich spa. Swietnie wypoczelam dzieki zabiegom no i jeszcze pospacerowalam sobie brzegiem morza i z pewnoscia nie czulam sie tak bardzo spieta jak na codzien ;)

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu #43948 przez sylwia
Replied by sylwia on topic jak zwalczyć stres i nerwy
No i tak za każdym razem gdy dopadnie cię stres to lecisz do spa nad morzem?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena