× Choroby i niedyspozycje

jak zwalczyć stres i nerwy

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #45727 przez chupaca
Replied by chupaca on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Unikam takiego radzenia sobie ze stresem, alko może szybko wpaść w nawyk, a stresów to każdemu nie brakuje, już lepiej sobie melisę wypić albo własnie ten nervomix wziąć, to chociaż zioła i nie zaszkodzą, z zawsze to mniejsza spina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #45736 przez dariajaniak
Replied by dariajaniak on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Absolutnie nie doceniamy pozytywnego wpływu oddychania! Świadome i kontrolowane oddychanie może naprawdę znacząco obniżyć poziom stresu. Polecam zapisać się na jogę ;)

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #45737 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic jak zwalczyć stres i nerwy

dariajaniak napisał: Absolutnie nie doceniamy pozytywnego wpływu oddychania! Świadome i kontrolowane oddychanie może naprawdę znacząco obniżyć poziom stresu. Polecam zapisać się na jogę ;)

Popieram joge. A pelny oddech przeponowy czyli taki jak w jodze usuwa stres i zdenerwowanie praktycznie natychmiast.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #46037 przez fugazi
Replied by fugazi on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Ja z kolei polecam ruszać się i uprawiać sport. Nawet proste ćwiczenia które wykonujemy na placach zabaw pomogą nam się odstresować. Podciągać się, pobiegać trochę. Zresztą sama zobacz ile tego można znaleźć!

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46078 przez jamaja
Replied by jamaja on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Nieważne czy plac zabaw, joga czy jogging, ważne by w ogóle się ruszać. A z tym jest różnie, zwłaszcza u zestresowanych.

Więcej
1 rok 8 miesiąc temu - 1 rok 8 miesiąc temu #51764 przez Winkii
Replied by Winkii on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Doskonale Cię rozumiem, jakiś czas temu sama miałam ogromne problemy ze stresem co odbijało się zarówno na innych przebywających ze mną jak i na moim zdrowiu. Wszystko wróciło do normy odkąd zaczęłam stosować suplement Herbistres. Herbistres to ziołowy suplement diety co było dla mnie ogromnym plusem ponieważ nie chciałam faszerować się chemią. Więcej na temat działania jak i składu możesz poczytać na tej stronce: [...].

Więcej
1 rok 8 miesiąc temu #51971 przez mroowa
Replied by mroowa on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Żadne ziółka nie zmniejszą stresu. Trzeba znaleźć jego przyczynę i ją wyeliminować.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena