× Choroby i niedyspozycje

jak zwalczyć stres i nerwy

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #44086 przez leneczka
Replied by leneczka on topic jak zwalczyć stres i nerwy
zależy kogo na co stać, ja nie miałabym kasy, żeby latać nad morze za każdym razem gdy się stresuję. Poza tym teraz przez sesję poprawkową funkcjonuje jak zomie, nie przesypiam nocy, denerwuje się egzaminami, już nawet melisa okazuje się mało skuteczna, a jak się nie wyśpię to i nauka minie idzie, więc teraz regularnie przed snem łykam nervomix sen, żeby przynajmniej noce przesypiać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #44119 przez mroowa
Replied by mroowa on topic jak zwalczyć stres i nerwy
A wiesz, że nawet od takich ziołowych suplementów można się uzależnić?

• Depresanum
  • Depresanum Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Producent suplementów diety
Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #44145 przez Depresanum
Replied by Depresanum on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Polecam suplementy, które zawierają ekstrakt z kwiatu szafranu, który wpływa na podwyższenie stężenia serotoniny i dopaminy, w ośrodkowym układzie nerwowym. Poza tym w ich składzie powinien być inozytol (zwiększa wrażliwość receptorów na serotoninę), jak i tryptofan (niezbędny do syntezy serotoniny).

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #44173 przez lidelka
Replied by lidelka on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Wyjazd nad morze ok ale to tylko zabieg tymczasowy. Coś takiego jak urlop po dłuższym okresie pracy gdzie organizm wymaga odpoczynku. Ciężej jest po prostu być przygotowanym na stres. Są sytuacje które powodują u nas większe problemy jak kołatanie serca czy stany nawet depresyjne. Problem jest gdy nasz organizm nie jest przygotowany na takie sytuacje. Bardzo dobrze działają suplementy diety stosowane codziennie jak Biovital. Przyjmowane przez dłuższy okres potrafią uzbroić nasz organizm i wzmocni go na tyle by sytuacje niepożądane, nie zachwiały naszego organizmu. Ja od kilku lat stosuje się do suplementacji i nie muszę jeździć do spa by się uspokoić.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #44178 przez mroowa
Replied by mroowa on topic jak zwalczyć stres i nerwy
W grudniu ten Biovital był w świątecznym opakowaniu więc kupiłam mamie w prezencie. Nie zauważyła różnicy na plus ale chciała być uprzejma i pokazać mi że docenia moje dobre chęci. Niestety jedyny komplement, na jaki się zdobyła to "wiesz, nawet dobrze smakuje ten biovital". Ale nie wiem czy w tym przypadku chodzi o smak.:unsure:

• Sieć Diagnostyka
  • Sieć Diagnostyka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Prowadzący sieć laboratoriów
Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #44734 przez Sieć Diagnostyka
Replied by Sieć Diagnostyka on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Badania pomocne w ustaleniu przyczyn nerwowości, drażliwości czy nadpobudliwości (oznaczenie poziomu magnezu czy TSH), znajdują się pakiecie ogólnym z 50% zniżką. Można wykonać je w ramach kampanii "Czy wszystko gra?", której celem jest wsparcie osób zapracowanych, obciążonych obowiązkami, zajętych opieką nad rodziną i dziećmi.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #44752 przez stenka
Replied by stenka on topic jak zwalczyć stres i nerwy

W grudniu ten Biovital był w świątecznym opakowaniu więc kupiłam mamie w prezencie. Nie zauważyła różnicy na plus ale chciała być uprzejma i pokazać mi że docenia moje dobre chęci. Niestety jedyny komplement, na jaki się zdobyła to "wiesz, nawet dobrze smakuje ten biovital". Ale nie wiem czy w tym przypadku chodzi o smak.:unsure:

To ja już wolę jakąś naleweczkę owocową. Taki maliniak z aronią w moim przypadku usuwa objawy stresu i wprawia w dobry nastrój.:)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena