× Choroby i niedyspozycje

jak zwalczyć stres i nerwy

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43170 przez Ewelina80
jak zwalczyć stres i nerwy was created by Ewelina80
Cześć
Jestem Ewelina. Mieszkam na południu Polski w małym miasteczku. Pół roku temu urodziłam syna. Wszystko było ok dopóki nie wróciłam do pracy. W pracy dopadają mnie ogromne nerwy. Chodzę cały czas zdenerwowana, jest mi źle, krzyczę na współpracowników. Ludzie zaczynają mnie się bać...po powrocie do domu wszystko wraca do normy. Co się ze mną dzieje?Macie jakieś sposoby na taki stres?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43171 przez karolina
Replied by karolina on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Zerknij tu: www.cyberbaba.pl/psychika/emocje/3094-ja...c-sie-lekow-i-stresu . Na dole masz link do gestów, które pomogą szybko odstresować się np w pracy.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43190 przez mroowa
Replied by mroowa on topic jak zwalczyć stres i nerwy
Polecam zwłaszcza masaż przyczepów na karku. Naprawdę działa. Poza tym głębokie, przeponowe oddechy.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 4 miesiąc temu #43330 przez AnkaW
Replied by AnkaW on topic jak zwalczyć stres i nerwy
A nie jest przypadkiem winny brak jakiegoś składnika odżywczego. Może to być na przykład witamina d3 . Ja zawsze latem mam gorsze samopoczucie, brakuje mi energii i czuję się, jakbym była chora. Usłyszałam, że może mi brakować tego składnika i suplementacja powinna mi pomóc. Nie wiem co o tym myśleć, bo zawsze wydawało mi się, że żywię się zdrowo :)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43331 przez mroowa
I akurat w lecie miałabyś mieć niedobory witaminyD? I w ogóle w lecie jakiekolwiek niedobory? Chyba w ogóle nie wychodzisz na dwór i odżywiasz się śmieciowym jedzeniem. Ruszaj się więcej na świeżym powietrzu, jedz więcej warzyw i produktów pełnoziarnistych i wszystko minie.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43332 przez AnkaW
Replied by AnkaW on topic jak zwalczyć stres i nerwy
ejj.. wyluzuj ;) to było zwykła pomyłka, chodziło mi oczywiście o porę zimową. :) Chociaż tego letniego słońca tez bym aż tak nie przeceniała. Gdy cały dzień jesteśmy w pracy, to może się okazać, że niestety wciąż zbyt krótko możemy przebywać na słońcu.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #43337 przez mroowa
Wystarczy przebywać na słońcu 15 minut dziennie z odsłoniętymi ramionami. I witamina D odkłada się w organizmie i to co złapiesz w czasie weekendów czy urlopu wystarczy do poźnej jesieni. A w zimie wystarczy jeść ryby morskie i ewentualnie uzupełniać dietę tranem. A jeśli czujesz, że to za mało to zbadaj sobie poziom tej witminy, to chyba nie jest drogie badanie.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena