× Choroby i niedyspozycje

Produkty rozgrzewające z oferty Mimari

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43565 przez demolka
Replied by demolka on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
sama chyba sobie zakupię ten koc z mimari :) akurat zapowiadają że przyjdą mrozy więc fajnie będzie się ogrzać pod takim kocem po powrocie z dworu :)
Temat został zablokowany.
Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44036 przez maskaaa
Replied by maskaaa on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
mi by się przydały takie buty rozgrzewające :) tez u nich widziałam takie kapciochy :)
Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #44264 przez magda906
Replied by magda906 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Są i kapciochy :) Też widziałam. Uważam, że to genialny pomysł na prezent dla Babci czy Dziadka, ale nie tylko. Ja generalnie z problemem zimnych stóp zmagam się cały rok. Zawsze nosze grube skarpetki - zwłaszcza jak pozostaję długo w jednej pozycji np. idę spać. Także takie buty rozgrzewające czy wkład rozgrzewający do łóżka sama bym chętnie sobie kupiła.
Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44347 przez wiewióra
Replied by wiewióra on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Czy dziadkowie zadowoleni byli z prezentu? Też uważam, że takie kapciochy w okresie jesienno zimowym to byłaby idealna rzecz dla mnie.
Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #44640 przez roki109
Replied by roki109 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Prezent musi być przede wszystkim użyteczny, ja zawsze daję spersonalizowane upominki. Jak jako straszy zmarzluch nie pogardziłabym takim prezentem ;)
Więcej
3 lata 4 miesiąc temu #45048 przez krysia96
Replied by krysia96 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Zgadzam się prezenty powinny być spersonalizowane. Ja jestem zmarzluchem, także produkty rozgrzewające typu koc, poduszka czy buty podgrzewające to dla mnie świetna sprawa. Niestety nawet latem bywa mi zimno wieczorami i wcale nie są to prezenty z których ucieszyliby się wyłącznie dziadkowie.
Więcej
3 lata 4 miesiąc temu #45077 przez agus123
Replied by agus123 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Warto kupować w takich hurtowniach, bo urządzenia czy kosmetyki są dobrej jakości, w końcu są używanie w profesjonalnych salonach urody. Wydaje mi się, że sporo ma problem z marznącymi nogami, ja póki co w takich sytuacjach moczę nogi w ciepłej wodze z dodatkiem olejków, od razu są nawilżone.
Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena