× Choroby i niedyspozycje

Produkty rozgrzewające z oferty Mimari

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #42056 przez wiewióra
Produkty rozgrzewające z oferty Mimari was created by wiewióra
Niedługo urodziny mojej babci, dlatego zaczęłam się rozglądać się za funkcjonalnym prezentem dla niej. W pierwszej kolejności myślałam o ciśnieniomierzu jednak przeglądając ofertę Mimari natrafiłam na coś idealnego dla niej czyli koc, wkład, poduszkę lub buty z funkcją rozgrzewającą. Niebawem będzie zima, a o tej porze roku moja babcia zawsze narzeka na to, że jej zimno lub na zziębnięte stopy. Tak jak pomysł na prezent wydaje mi się idealny, tak stanęłam przed dylematem wyboru, który produkt wybrać. Co Waszym zdaniem bardziej się sprawdzi koc, wkład czy byty rozgrzewające? Może ktoś z Was ma do czynienia z tego typy produktami i podpowie czym kierować się przy wyborze.
Temat został zablokowany.
Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #42129 przez Kasia67
Replied by Kasia67 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Wydaje mi się, że koc rozgrzewający będzie najlepszym pomysłem. Moja ciocia takowy posiada. Jest idealny na zimowe wieczory. Pewnie buty też by się przydały, ale jednak koc rozgrzeje całe ciało :)
Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #42160 przez karolina_61866
Replied by karolina_61866 on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
to prawda, że koc rozgrzeje całe ciało ale może też być do za dużo. Ja z ich oferty mam tylko buty ale świetnie dają radę. Zasada jest prosta - aby nie było nam zimno trzeba dbać o stopy. Jak dla mnie świetny produkt
Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42575 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
ekstra pomysł z takim kocem! :) i jak, sprawdza się? Babcia zadowolona?
Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42877 przez tymkatymka
Replied by tymkatymka on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
ja mam taki koc i działa elegancko!
Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42896 przez wiewióra
Replied by wiewióra on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
Kupiłam Babci koc i muszę przyznać prezent bardzo trafiony. Już wiele razy zastałam ją w chwili gdy rozgrzewała sobie obolałe plecy. Za każdym razem gdy się widzimy wspomina jak bardzo przydatny prezent otrzymała, a nawet ostatnio wspominała, że i Dziadzio jej go podbiera :)
Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #43201 przez kraj.ola
Replied by kraj.ola on topic Produkty rozgrzewające z oferty Mimari
zbliżają się święta więc chyba pomyślę o takim prezencie dla moich dziadków lub rodziców :)
Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena