× Choroby i niedyspozycje

rehabilitacja

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41985 przez bianka374
rehabilitacja was created by bianka374
Witam, witam :)
Jestem nowa forum, gdyż teraz dopiero mam czas wolny ażeby do Was dołączyć.
Mój ślub planuje na 30.06.2018r. pieniążki już odkładałam, jednakże uległam wypadkowi komunikacyjnemu i wszystkie oszczędności idą na rehabilitację. Fakt fizjoterapeuta pomaga i widze efekty, ale pieniążki już się kończą. Wesele będzie więc skromniejsze, ale zdrowie ważniejsze. No chyba ze firma, której powierzyłam uzyskanie odszkodowania stanie na wysokości zadania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41988 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic rehabilitacja
No tak, na rehabilitację na NFZ ciężko liczyć. Pewnie musisz korzystać z usług fizjoterapeuty za własne pieniądze?

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #42022 przez Kamila
Replied by Kamila on topic rehabilitacja
Zdrowie ważniejsze to pewne. Co po weselu skoro można uniknąć np. bycia niepełnosprawnym. Do wesela jest jeszcze dużo czasu więc może uda się odłożyć wystarczającą kwotę. Pamiętaj, że możesz też płacić przecież już po weseli z pieniędzy, które otrzymasz. Walcz o odszkodowanie jeżeli miałaś ubezpieczenie.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu - 4 lata 1 miesiąc temu #42189 przez bianka374
Replied by bianka374 on topic rehabilitacja
Udało się znalazłam firmę, która pomoże mi w dostaniu zadośćuczynienie z oc . Tak do tej pory korzystałam w usług prywatnych fizjoterapeuty, jego usługi nie były tanie, ale było warto. Tez niego ie poradziła bym sobie i zadośćuczynienie to byłoby za mało :) Wraca mi chęć do życia, wszystko zaczyna się układać :)
Chyba mam dobrego anioła stróża :)

Więcej
4 lata 2 dni temu #42569 przez Kamila
Replied by Kamila on topic rehabilitacja
Super. Podzielisz się jaka to firma Ci pomogła?

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #44628 przez elabarbara
Replied by elabarbara on topic rehabilitacja
Ale żeby czasem sobie pomóc w dolegliwościach to warto mieć w domu mate masującą ja jestem po operacji ale mi pomaga :) taką matę polecam ze strony exitopolska.com/ Mata masująca EXITO zapewnia kompleksowy masaż i posiada możliwość wyboru różnych technik masażu takich jak: rolowanie, swing, shiatsu czy wibracje.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena