× Choroby i niedyspozycje

Problemy z libido

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #40998 przez stobejczyk
Problemy z libido was created by stobejczyk
Wyczytałam, że badania pokazują iż ludzie w wieku 60 lat nadal są aktywni seksualnie. Co więcej, w grupie badanych w wieku od 75 a 84 lat aktywnych było prawie 40% mężczyzn i 17% kobiet. Okazuje się, że pomimo „przekwitania” ludzie nadal czują popęd i istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdyby nie naturalne schorzenia zdrowotne towarzyszące procesowi starzenia się jeszcze więcej osób po 60 i 70 roku życia byłoby aktywnych seksualnie. Tymczasem wśród koleżanek słyszę, że wiele całkiem młodych kobiet ma problem z libido.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #41338 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Problemy z libido
To wszystko kwestia stresu i niewłaściwego odżywiania. Osoby starsze często nie mają już takich codziennych problemów (jak walka o pieniądz, szkoła) więc mają też niczym niezakłócone libido.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41487 przez Sajka
Replied by Sajka on topic Problemy z libido
To bardzo ciekawe, bo ja bym raczej oczekiwała spadku libido z powodu spadku poziomu estrogenów. Czyżby stan psychiczny miał aż takie duże znaczenie? Widziałam ciekawy film z prof. Skrzypulec na YouTube właśnie na ten temat. Zobaczcie:

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41634 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Problemy z libido
Wydaje mi się, że stan psychiczny odgrywa tutaj kolosalną rolę. Reszta to tylko działania koncernów farmakologicznych, aby wspomagać wszystkie środki poprawiające potencje.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

• Szpital Pulsmed
  • Szpital Pulsmed Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Właściciel szpitala
Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43855 przez Szpital Pulsmed
Replied by Szpital Pulsmed on topic Problemy z libido
Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa libido i jakości życia seksualnego.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #46072 przez FitLife
Replied by FitLife on topic Problemy z libido
W sumie można powiedzieć, że ja też miałam problem z libido, ale raczej wynikało to z niskiej samooceny. Od czasu mojej operacji labioplastyka zmieniłam się całkowicie. W Alfa-Medycyna poptrafią zdziałać cuda! :D

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #46906 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic Problemy z libido
Ja stara moze i nie jestem ale tez mialam swego czasu problem z libido.. powodem byly zle dobrane tabletki antykoncepcyjne... przetestowalam kilka roznych z ktorych zawsze cos bylo nie tak.. w koncu trafilam na belare... one przypasowaly mi najbardziej. Libido wrocilo do normy, okres sie unormowal, bol zniknal a na dodatek poprawila mi sie cera :D

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena