× Choroby i niedyspozycje

Przeziębienia- ból gardła, chrypka

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu - 2 lata 10 miesiąc temu #47104 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka

Banieczka napisał: telinka chyba czytanie ze zrozumieniem boli prosze dla ciebie jeszze raz vitispharma.pl/ktore-witaminy-sprawdza-sie-najlepiej-w-walce-z-przeziebieniem tu nie sa tabletki z witaminami a opis witamin ktore dostarczone w sposob NATURALNY poprawiaja wydolnosc organizmu !!

Banieczko gwarantuje Ci , ze Teli czyta z najwiekszych zrozumieniem. Kliknalem na ten adres co podalas, tam dopiero bezety co napisali...
Tu na zachodzie badane sa te ich suplementy witaminy, cynki i wszystkie inne, sa specjalne programy...czy to pomaga, co zawiera kazdy suplement.
Reklamy sa cudomne samo zdrowie, ile witymin roznych a jak uotparniaja...
Badania wykazaly jednak ,ze nie maja one ZADNEJ wartosci, dokladnie zadnej, wszystko jest sztuczne i niewartosciowe. Sa niektore ale tylko drozsze w aptekach co moga cos zapobiegac nieco, ale Teli ma racje, tylko te naturalne witaminy co spozywamy w warzywach , owocach maja swoje wartosci...Reszta to tylko niewiedza ludzi i nabijanie innym kasy ;)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47191 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Masz dużo racji Tadeusz, ale są wyjątki. Z całą pewnością idealne są witaminy z żywności, tylko czasem są takie niedobory, że niektóre witaminy czy minerały trzeba uzupełniać. Ale ich przyswajalność zależy od formy w jakiej występują. A te wszystkie masowe preparaty, nawet z aptecznej półki zawierają witaminy i inne składniki odżywcze w słabo przyswajalnej formie i bez sensu je łykać.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47269 przez vanilla
Replied by vanilla on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Co ja mogę Wam poradzić np. na kaszel? Słyszałam, że na kaszel suchy dobry jest syrop Levopront. W przeciwieństwie do innych działa w układzie oddechowym, a nie na ośrodek kaszlu w mózgu. Można go dzieciom podawać, od 25 m-ca życia. Muszę go wypróbować, bo sama wiem, że taki kaszel potrafi być wyjątkowo dokuczliwy :/

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #47301 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Vanilla, jakie syropy przeciwkaszlowe działają na mózg? Na suchy kaszel najlepszy jest syrop prawoślazowy i z tego co wiem działa bezpośrednio na oskrzela.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu - 2 lata 9 miesiąc temu #47358 przez henia
Replied by henia on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Niby nie są to żadne poważne dolegliwości, jednakże bywają bardzo męczące. Dobrze, że można sobie z nimi radzić domowymi sposobami, o których można przeczytać na xxx.

• ChemoDry B6
  • ChemoDry B6 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Producent kremów
Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #47657 przez ChemoDry B6
Replied by ChemoDry B6 on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Co do suchości w ustach, radzę stosować preparat w spray-u MucoDry X, który pomoże złagodzić jej objawy. Po zastosowaniu natychmiast nawilża on jamę ustną, powleka delikatną warstwą ochronną jej błonę śluzową, a także stymuluje naturalne wydzielanie śliny.

Spray ten chroni śluzówkę jamy ustnej przed podrażnieniami i łagodzi uczucie pieczenia, dzięki czemu ułatwia mówienie i połykanie.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #48105 przez slejsza
Replied by slejsza on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Miałam chrypkę ponad pół roku, seria badań, szukania przyczyn, a diagnoza bardzo prosta się okazała. Za suche powietrze w domu i alergia na kurz. Kupiłam nawilżacz i odkurzacz z filtrem wodnym Thomas. Poprawa była widoczna już o kilku dniach. Dodatkowo nawilżam gardło co rano wodą z miodem ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena