× Choroby i niedyspozycje

Przeziębienia- ból gardła, chrypka

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42696 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Zgadzam się, ze domowe sposoby są najlepsze. U mnie jest tak, że z reguły pomagają, ale raz na jakiś czas mam jakieś takie uparte przeziębienie, które wymaga farmaceutyków. Teraz jestem w trakcie takiego choróbska, już strasznie długo mnie trzyma. Dlatego poszperałam sobie w internecie i znalazam fajną stronkę z baza leków - efarmaceuta.pl. Mozna tam poczytać opinie i nawet zadac pytanie farmaceucie. Dla mnie to fajna alternatywa dla stania w długich kolejkach czy to do lekarza czy w aptece ;)

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42698 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Wystarczy w wyszukiwarce wpisac nazwe leku i trafi sie na ulotke i wszystko jasne.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42721 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
My mamyw domu nebulizator a do tego kupioną w aptece butelkę solanki rabczańskiej. Jak tylko zaczynają się katary i chrypa, zaczynamy się inhalować (3 razy dziennie po 10 minut). Choroby przechodzą. Super sprawa. Nebulizator można kupić w aptece.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42725 przez krycha
Replied by krycha on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
I te solne inhalacje naprawdę wystarczają?

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42731 przez chlebus
Replied by chlebus on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Takie inhalacje są skuteczne pod warunkiem, że zacznie się je robić tuż po kontakcie z mikrobem. A jak rozwinie się już pełna infekcja to nie ma zmiłuj i trzeba sięgnąć po coś bardziej agresywnego.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42741 przez Gosia
Replied by Gosia on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Podobny efekt da płukanie nosa i gardła roztworem soli fizjologicznej.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42759 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Przeziębienia- ból gardła, chrypka
Jeżeli chodzi o przeziębienia, to czasami jest tak, że pomagają mi domowe sposoby i wyleżenie w łózku, a czasami nie dają rady. Jeszcze nie odkrylam na czym to polega, pewnie od stanu organizmu i sposobach jego metod obronnych. Pewnie jak jestem bardziej zestresowana i przemęczona, to gorzej wyleczyć się metodami naturalnymi. Jeżeli już wspomagam się farmaceutykami to sprawdzam ich składy. Musze to robić, bo mam alergię na parę skłądników popularnych leków bez recepty. Bardzo wtedy mi się przydaje baza leków efarmaceuta.pl gdzie można znaleźć też opinie i rady farmaceuty online.

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena