× Choroby i niedyspozycje

zapalenie zatok

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42597 przez barba
Replied by barba on topic zapalenie zatok
W zeszłym roku to kilka razy na pewno w okresie wrzesień - marzec to chyba 5-6 antybiotyków, laryngolog każe mi siedzięć w domu tygodniami a ja na to nie mogę sobie pozwolić, poza tym on nie widzi jakiś problemów, zresztą nim udaje mi się do niego dostać to zazwyczaj już jest po wszystkim albo jest tak źle że od razu antybiotyk :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42599 przez Kamila
Replied by Kamila on topic zapalenie zatok
Ja mam właśnie zapalenie zatok. Zdarza mi się to co roku w okresie jesienno zimowym kiedy robi się zimno albo w zimę, kiedy nie założę czapki. Ból głowy potworny i ogólne zatkanie. Dostałam na to oczywiście antybiotyki, ale też lekarz polecił mi zakup nebulizatora/inhalatora i inhalowanie się solą fizjologiczną. To bardzo pomaga, tylko trzeba poświęcić sporo czasu bo inhalować się 3 razy dziennie.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42601 przez jamaja
Replied by jamaja on topic zapalenie zatok
Zapalenie zatok 5-6 razy w sezonie i laryngolog nie widzi problemu? :ohmy: Powinnaś chyba zmienić lekarza, bo moim zdaniem masz nie wyleczone zatoki tylko za każdym razem trochę podleczone i dlatego ciągła infekcja.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42603 przez irkagor
Replied by irkagor on topic zapalenie zatok
Też uważam, że nie zostałaś wyleczona i masz już stan przewkekły. Zmień lekarza. I nie zapominaj o czapce.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42621 przez barba
Replied by barba on topic zapalenie zatok
Może to i dobry pomysł, ale ten niby miał być ok :( na razie się jakoś sama doleczam, a co do inhalacji to mam inhalator z nebulizatorem i inhaluję się te dwa razy dziennie, czy to pomaga, to w sumie nie wiem

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42622 przez jamaja
Replied by jamaja on topic zapalenie zatok
Chyba raczej niby niż ok. ;)

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #42624 przez irkagor
Replied by irkagor on topic zapalenie zatok
A pytałaś tego niby dobrego laryngologa dlaczego masz tak często nawracające zapalenia zatok?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena