× Choroby i niedyspozycje

Gdy moje dziąsła krwawią...

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35992 przez Rozycka
Gdy moje dziąsła krwawią... was created by Rozycka
Od kilku miesięcy mam problem z krwawiącymi dziąsłami. Czy znacie sprawdzony sposób na pozbycie się tego problemu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #35994 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
Jeśli masz to krwawienie od miesięcy to idź szybko do dentysty, bo to może być paradontoza.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36012 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
A te krwawienia masz tylko z dziąseł? Krwotoków z nosa czy siniaków nie masz? Jeśli tylko dziąsła krwawią to tylko dentysta coś może poradzić, bo rzeczywiście może być problem z przyzębiem. A jakiej szczoteczki używasz? Może za twarda?

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36079 przez sylwia4012
Replied by sylwia4012 on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
Ja zaczęłam używać Elmexu zielonego. Widziałam go w promocji na cefarm24.pl, warto skorzystać z okazji, bo w sklepach jest zdecydowanie droższy. Próbowałam innych past, ale smakowo Elemex mi odpowiada najlepiej (mają specyficzny posmak soli jak dla mnie, ta nie) no i działa. Krwawienie zdarza się jeszcze, ale sporadycznie, dziąsła są zdrowsze i bez stanów zapalnych, są mniej wrażliwe na ciepło i zimno. Jeśli po jakimś miesiącu dolegliwości nie ustąpią, skorzystaj z porady stomatologa.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36907 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
Nie wiem skąd jesteś, ale tutaj masz listę lekarzy przyjmujących w Warszawie na Pradze i opinie o nich. Wybierz któregoś i skonsultuj problem, bo jak ktoś wspomniał, mogą to być objawy paradontozy, która nieleczona powoduje szybką utratę zębów.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36915 przez omena
Replied by omena on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
twarda szczoteczka ? Tak to może bć przyczyna .Dobry płyn do płukania jamy ustnej też może pomóc

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #36937 przez anka
Replied by anka on topic Gdy moje dziąsła krwawią...
Mogą to być również niedobory wit.C lub rutyny, ale w dzisiejszych czasach to rzadkość. W każdym bądź razie problem nie powstaje sam z siebie i trzeba iść do dentysty i moze lekarza.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena