× Choroby i niedyspozycje

co na skurcze?

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #36084 przez halina
Replied by halina on topic co na skurcze?
I myślisz, że to dlatego, że chelat? Ja kiedyś brałam ich suplement witaminowo-mineralny i było ok, a minerały były chyba w postaci chelatu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu #36223 przez panna_zuzanna
Replied by panna_zuzanna on topic co na skurcze?
Ja łykam tak jak w zaleceniach, w trakcie lub zaraz po posiłku i nie mam problemu z popijaniem ;)
Ale faktem jest, że rzeczywiście ten chela mag b6 musi być lepiej przyswajalny, bo o skurczach praktycznie zapomniałam. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z magnezem, ale i drętwienie nóg przy siedzeniu w tej samej pozycji też przeszło (niestety, uwielbiam siedzieć "na nogach" :D )

Gdy w grę wchodzi ta­lia, ko­biety sta­wiają wszys­tko na jedną kartę

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36290 przez Gabrielle
Replied by Gabrielle on topic co na skurcze?
A po jakim czasie powinna nastąpić poprawa? Wiem, że w dwa dni nie uzupełni się niedoboru, ale zastanawiam się po jakim czasie należy szukać przyczyn skurczy gdzie indziej.

Każda z nas nosi w sobie piękno.. cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć - http://prestigeclinic.pl/uslugi/powiekszanie-biustu/

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36308 przez panna_zuzanna
Replied by panna_zuzanna on topic co na skurcze?

Gabrielle napisał: A po jakim czasie powinna nastąpić poprawa? Wiem, że w dwa dni nie uzupełni się niedoboru, ale zastanawiam się po jakim czasie należy szukać przyczyn skurczy gdzie indziej.

A już coś łykasz? Od jak dawna? Nie pomaga? Może masz jakiś mało przyswajalny magnez?

Gdy w grę wchodzi ta­lia, ko­biety sta­wiają wszys­tko na jedną kartę

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36309 przez jamaja
Replied by jamaja on topic co na skurcze?
Nie demoniuj nagnezu Zuzanno. Przyczyn skurczów jest bardzo dużo. A jeśli nie ma innych objawów niedoboru, to z pewnością nie magnez jest winowajcą.

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36312 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic co na skurcze?

Gabrielle napisał: A po jakim czasie powinna nastąpić poprawa? Wiem, że w dwa dni nie uzupełni się niedoboru, ale zastanawiam się po jakim czasie należy szukać przyczyn skurczy gdzie indziej.

Najczęściej pierwszym objawem niedoboru magnezu jest drganie powieki. I u mnie jak to nastąpi to od razu sięgam po tabletki z magnezem i przechodzi prawie od razu. Ale nie wiem jak jest ze skurczami, bo nigdy ich nie miewam, nawet gdy kiedyś miałam prawie wszystkie książkowe objawy, skurczy nie miałam. ;)

Więcej
5 lata 2 tygodni temu #36314 przez kinga
Replied by kinga on topic co na skurcze?
U mnie też pierwszy i chyba jedyny objaw problemów z magnezem to drganie powieki i szybko (2-3 dni) przechodzi po suplementacji.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena