× Choroby i niedyspozycje

Zgaga

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #35187 przez kamilcia
Zgaga was created by kamilcia
Hej,czy znacie jakiś naturalny sposób na pozbycie się uciążliwej zgagi?Odczuwam pieczenie w przełyku niemal po każdym posilku,a o położeniu się po obiadku już w ogóle nie ma mowy...Ostatnio byłam u mojego lekarza rodzinnego i mi pani doktor przepisała taki lek na zgagę bioprazolbio ale tak się zastanwiam,czy nie ma jakiegoś innego,bardziej "naturalnego" sposobu na pozbycie się tego okropnego uczucia. Jestem przeciwniczką faszerowania się lekami więc może znacie jakieś inne " babcine " sposoby?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35202 przez karolina
Replied by karolina on topic Zgaga
Zajrzyj tu .

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #35215 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Zgaga
A nie dała ci rodzinna skierowania do gastrologa? Bo przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę zgagi, by z nią skutecznie walczyć. Doraźne leki łagodzą tylko objawy i nie likwidują samego schorzenia a mają niepożądane skutki uboczne.

Więcej
5 lata 3 tygodni temu - 5 lata 3 tygodni temu #36124 przez martyna1
Replied by martyna1 on topic Zgaga
Jasne, ja też nie lubię faszerować się lekami, ale kurcze, czasami po prostu trzeba bo to pomaga. Ja używałam takiego wynalazku jak Rennie: nowafarmacja.pl/rennie-antacidum-zgaga-nadkwasnosc-tabletki-do-ssania-48-sztuk (kiedyś było popularne, nawet reklamowane w TV). I doraźnie faktycznie pomaga, a jak problem się utrzymuje to wtedy może i lepiej się tym zająć na poważnie. Ale wiadomo jak jest, któż ma czas na lekarzy. Smutne ;(

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36447 przez pistacyjka
Replied by pistacyjka on topic Zgaga
no nie wiem, ale ja na zgagę biorę tabletkę i mi przechodzi.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36457 przez Gabrielle
Replied by Gabrielle on topic Zgaga
Wiele osób na zgagę stosuje miętę, ale sama nie miałam takiego problemu, więc nie wiem jak działa.

Każda z nas nosi w sobie piękno.. cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć - http://prestigeclinic.pl/uslugi/powiekszanie-biustu/

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #36458 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Zgaga
Z tego co ja słyszałam to mięta zaostsza objawy zgagi. :(

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena