× Choroby i niedyspozycje

Sposoby na przerywany sen

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34398 przez emilly
Sposoby na przerywany sen was created by emilly
Miałam dziś ciężką noc, właściwie nie spałam tylko od czasu do czasu drzemałam. I to bez powodu, po prostu nie byłam śpiąca. :( Macie na to swoje sposoby? Tabletki nasenne odpadają, chodzi mi o jakieś naturalne środki ale szybko działające. Obawiam się, że to będzie seria i w nocy też będzie problem więc chciałabym zaopatrzyć sie w coś zawczasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34401 przez telinka
Replied by telinka on topic Sposoby na przerywany sen
Przede wszystkim powinnaś wyciszyć się wieczorem plus jakieś ziółka ułatwiające zasypianie np melisa, rumianek, a może nawet dziurawiec. I może ciepłe mleko z miodem? Mnie pomaga.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34403 przez emilly
Replied by emilly on topic Sposoby na przerywany sen
Dziękuję telinko. Tylko wiesz, ja nie mam problemów z zasypianiem tylko budzeniem się w nocy. Potrafie budzić się co godzinę, po pół godzinie zasnę i znowu budzę się. :(

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34413 przez telinka
Replied by telinka on topic Sposoby na przerywany sen
Emilko, musisz przede wszystkim wyciszyć się przed pójściem spać, czyli relaks, ziólka, dobre wywietrzenie sypialni i takie tam rytuały, które pomagają nie tylko w zasnięciu ale i spokojnym śnie przez całą noc.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34430 przez meg
Replied by meg on topic Sposoby na przerywany sen
Możesz spróbować też homeopatyczną Passiflorę. Sprawdza się zwłaszcza przy wybudzeniach w środku nocy i przy problemach ze snem spowodowanych negatywnymi myślami.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34432 przez emilly
Replied by emilly on topic Sposoby na przerywany sen
Tylko że ja nie mam jakichś czarnych myśli, po prostu budzę się i nie jestem śpiąca. Ale spróbuję tej homeopatii, tylko w jakiej potencji?

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34436 przez meg
Replied by meg on topic Sposoby na przerywany sen
Emilly, nic nie trzeba kombinować z potencją, ta Passiflora to gotowy lek złozony składający się z wielu składników w określonej potencji. Po prostu kupujesz Passiflorę w granulkach np. Dagomedu albo w kropelkach np z niemieckiej firmy Lehning i zażywasz zgodnie z zaleceniem.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena