× Choroby i niedyspozycje

Pryszczyki na powiece

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33981 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Pryszczyki na powiece
Ja nawet byłam u okulistki jak tylko poczułam dyskomfort w oku i niewyraźne widzenie. Ale ona stwierdziła, ze to pewnie suche oko i poleciła mi krople nawilżające, które oczywiści nie pomogły. Ale wtedy nie wiedziałam jeszcze, że problem jest na powiece. Teraz mam cofkę ale jak będzie wznowa to pójdę jeszcze raz do okulistki i powiem, żeby obejrzała powiekę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34793 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic Pryszczyki na powiece
Koleżanka miała alergię na kosmetyk i wywaliło jej krostki na powiekach, była u lekarza kazał zmienić na hipoalergiczne, dostała tabletki, robiła masaż powieki pocierała powiekę w kierunku jej brzegu.
ciepłe okłady pomogły zmniejszyć obrzęk, a tym samym zlikwidować dyskomfort w oku.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34798 przez sylwia
Hmm, czyli myślisz, że to mogła być alergia? Nie zmieniałam kosmetyków ani nic innego. Była poprawa po okładach ze świetlika, ale czyżby chodziło o samo ciepło a nie o świetlika?

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34816 przez telinka
Replied by telinka on topic Pryszczyki na powiece
Sylwia, wydaje mi się że to problem raczej dermatologiczny niż okulistyczny. Może to być coś z autoagresji, bo infekcja bakteryjna czy wirusowa tak szybko nie cofnęłaby się jednak.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34819 przez sylwia
A widzisz to jak dermatolog wywija powiekę, żeby zobaczyć co jest po jej wewnętrznej stronie? Ja nie bardzo.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena