× Choroby i niedyspozycje

Do kogo w Warszawie z potliwością stóp?

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32607 przez luksia
Może znacie jakieś zabiegi,które mogłyby coś z tym zrobić?
Mam ten problem od wielu lat ale w tym roku jakby się to nasiliło. Bardzo wstyd jest mi się wybrać do kogoś ze znajomych ponieważ głupio jest czasami zdjąć buty.
Dodam,że przetestowałam naprawdę wiele domowych kosmetyków. Obecnie szukam skutecznych zabiegów .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32628 przez jmali
Replied by jmali on topic Do kogo w Warszawie z potliwością stóp?

luksia napisał: Może znacie jakieś zabiegi,które mogłyby coś z tym zrobić?
Mam ten problem od wielu lat ale w tym roku jakby się to nasiliło. Bardzo wstyd jest mi się wybrać do kogoś ze znajomych ponieważ głupio jest czasami zdjąć buty.
Dodam,że przetestowałam naprawdę wiele domowych kosmetyków. Obecnie szukam skutecznych zabiegów .

Ja również mam ten problem. Swego czasu biegałam z tym do każdego. Do dermatologa, pediciurzystki, kosmetyczki. Testowałam praktycznie wszystkie maści, kosmetyki oraz leki jakie mi przypisali.. No wszystko na nic.
W końcu z polecenia znajomej trafiłam do podologa. Obejrzał moje stopy, polecił mi zabieg elektroforezy. Zdecydowałam się ( a niech tam pomyślałam, niech to będzie ostatnia deska ratunku) i powiem Ci,że okazało się to bardzo skuteczne !Tak więc polecam.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32651 przez luksia
Replied by luksia on topic Do kogo w Warszawie z potliwością stóp?
jmali a możesz dokładniej wyjaśnić na czym polega ten zabieg?
I czy boli ? :P Nie śmiej się tylko z pytania :D
Gdzie go konkretnie wykonywałaś? Jakbyś miała kogoś do polecenia z Warszawy to byłoby fajnie.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32678 przez jmali

luksia napisał: jmali a możesz dokładniej wyjaśnić na czym polega ten zabieg?
I czy boli ? :P Nie śmiej się tylko z pytania :D
Gdzie go konkretnie wykonywałaś? Jakbyś miała kogoś do polecenia z Warszawy to byłoby fajnie.

Haha , spoko możesz się o wszystko pytać. Nie boli wcale, może czujesz momentami takie tylko łaskotanie.
WYkonywałam go u pani Katarzyny Gaździckiej , ma swój własny gabinet podologiczny w Warszawie na ulicy Wyszyńskiego. CHodziłam tam swego czasu na pedicure , narzekałam na potliwość stóp.
Polecili mi i problem praktycznie całkowicie zniknął.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32740 przez luksia
Replied by luksia on topic Do kogo w Warszawie z potliwością stóp?
Możesz mi tutaj dać numer telefonu? I napisz proszę mniej więcej ile to kosztuje.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32773 przez jmali
Ok 60-70 zł za zabieg. Jest taniej jak kupujesz więcej w komplecie, tutaj nr tel: (22) 225-00-20

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena