× Choroby i niedyspozycje

Atopowe zapalenie skóry

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #41389 przez biskit
Replied by biskit on topic Atopowe zapalenie skóry
AZS często idzie w parze z alergią, ale nie generalizujmy. Córka ma alergie i AZS, syn nie jest alergikiem i ma AZS. Ja mam alergię na grzyby i pleśń i także mam AZS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu - 1 rok 9 miesiąc temu #51543 przez Joninka
Replied by Joninka on topic Atopowe zapalenie skóry
Ja pielęgnuję skórę atopową przy pomocy allergoff. Używam ich emulsji jest dla mnie nie zastąpiona. Emulsja służy do mycia, stosuje ją jako żel pod prysznic. Już po kilku dniach stosowania jest widoczna poprawa. Intensywnie nawilża moją skórę oraz łagodzi objawy takie jak świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort . No i produkty tej firmy mają świetny skład, nie zawierają parafiny, parabenów, surowców ropopochodnych, substancji zapachowych, barwników. Warto bliżej zainteresować się tymi produktami, jeżeli będziesz chciała dowiedzieć się więcej to możesz wejść sobie na wyżej podaną stronkę.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52180 przez barba
Replied by barba on topic Atopowe zapalenie skóry
najlpsze kosmetyki jakie stosowałam to atoperal, można kupić be problemu w aptece. Emusja do ciała jest super, dobrz nawilża, skóa jest po niej długo miękka i przyjemna w dotyku, mam skóę bardzo suchą, nie wszytko sobie z nią dobrze radzi ale na te kosmetyki nie mogę narzekac

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena