× Choroby i niedyspozycje

Nawracające infekcje pęcherza

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46254 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Nawracające infekcje pęcherza
Z infekcjami pęcherza to chyba tak jest że jak już raz się pojawią, to potem wracają. Myślę że rozsądny ubiór w okresie jesienno-zimowym to podstawa, ale trzeba jeszcze uważać na toalety publiczne i do tego jakieś witaminy powinny pomóc.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 3 tygodni temu #46298 przez halina
Replied by halina on topic Nawracające infekcje pęcherza
Wracają, bo niedoleczone. I to często wina chorych, którzy odstawiają lek jak tylko zobaczą poprawę.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu - 2 lata 11 miesiąc temu #46904 przez Banieczka
Replied by Banieczka on topic Nawracające infekcje pęcherza
Zapalenie pecherza bardzo czesto towarzyszy mojemu mezowi.. dodatkowo popuszcza mocz.. jak szukalam informacji w interncie to dowiedzialam sie ze nietrzymanie moczu u mezczyzn to dosc czeste zjawisko ale z oczywisctych wzgledow (duma) niezbyt czesto poruszane publicznie :D Maz na to stosuje jeden z tych produktow tena.pl/mezczyzni/ a na samo zapalenie oczywiscie suszona zurawina, napoj z cytryny i imbiru oraz termofor

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #46917 przez Susanah
Replied by Susanah on topic Nawracające infekcje pęcherza
A ty sama nie miewasz zapaleń pęcherza? Bo infekcje często przechodzą z faceta na partnerkę.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #47765 przez barba
Replied by barba on topic Nawracające infekcje pęcherza
cos w tym faktycznie jest, dlatego ja zawsze lek biorę do końca,urofuraginum max trzeba brać minimum 7 dni, zuzywam opakowanie i zapalenia nie wracają za często

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #48931 przez Korzenek
Replied by Korzenek on topic Nawracające infekcje pęcherza
Na pewno regularne jedzenie żurawiny czy witaminy c może pomóc. Powinnaś wyrobić sobie nawyk picia 2 litrów wody CODZIENNIE, wtedy nawet jak bakterie dostaną się do pęcherza jest większe prawdopodobienstwo, że po prosto zostaną szybko wypłukane. Ja noszę do pracy taki duży,ładny, przeźroczysty bidon, i zawsze jakoś przyjemniej, i pamiętam o tym piciu. Poza tym zamiast antybiotyków polecam urofuraginum max, jest bardzo skuteczne, poza tym nie sieje spustoszenia w organizmie

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #49117 przez jagulka
Replied by jagulka on topic Nawracające infekcje pęcherza
U mnie też się sprawdza furagina, jak już mnie dopadnie infekcja, a tak na co dzień to żurawina, woda z cytryną. No i unikam basenów, bo po nich często łapię infekcje.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena