× Choroby i niedyspozycje

Nawracające infekcje pęcherza

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32471 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Nawracające infekcje pęcherza
Apo, a ten litr soku z żurawiny to w ramach ogólnej puli picia czy ekstra?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• apo-discounter.pl
  • apo-discounter.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Właściciel e-apteki
Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32701 przez apo-discounter.pl
Replied by apo-discounter.pl on topic Nawracające infekcje pęcherza
1l soku z żurawiny w ramach 1,5l płynów na dzień.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32709 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Nawracające infekcje pęcherza
Czyli pije się praktycznie tylko sok z żurawin. Chyba trudno to wytrzymać, bo ten sok strasznie kwaśny.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33125 przez Wredna
Replied by Wredna on topic Nawracające infekcje pęcherza
Wróciłam :) I na początek pozdrawiam Wszystkich:)

Chciałabym napisac szybko zwięźle i na temat! Czyli wracając do tematu mojej nawracającej dolegliwości z infekcją pęcherza to wreszcie znalazłam jej przyczynę i mam nadzieję, że cała moja wędrówka przez wszystkie strony w internecie, porady forumowiczów i odpowiedzi lekarzy na wielu portalach skróci tę droge innym osobom.

Tyle specyfików, które zdążyłam wybróbowac w ciągu ostatniego pół roku to chyba rzadko kiedy ktoś stosuje w ciągu kilku lat - piłam kwaśne napoje, wino aloesowe, jadłam garściami suplementy - co raz to inne i bardziej kompletne, jadałam dziwne rzeczy:)

Weszłam na stronę dlaczegochoruje.info z barku laku porozmawiałam o swoich dolegliwościach i okaząło się, że te chole... bakterie bytowały już wszędzie, a lekrze ciągle wypisywali mi recepty na leki działające miejscowo.

Byłam gotowa nawet poddać się jakimś szamańskim "uga buga", ale się obeszło:) Jeżeli ktos będzie miał podobny problem i tu trafi to polecam zdecydowanie takie rozwiązanie - mi pomogło, choc każdy organizm oczywiście jest inny i nie moge się wypowiadać za wszystkich.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim ,którzy pomagali mi w rozwiązywaniu problemu:) PS. A żurawinke suszoną i tak podgryzam i piję wodę z cytryną - to już chyba nawyk:)

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33126 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Nawracające infekcje pęcherza
To wyglada Wrednisia na to ,ze w krotce sobie juz na dobre z tym pecherzem poradzisz?
Zycze powodzenia :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #33127 przez Wredna
Replied by Wredna on topic Nawracające infekcje pęcherza
Mam taką szczerą nadzieję!:)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #34801 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic Nawracające infekcje pęcherza
Często miewałam zapalenie pęcherza, po którymś leczeniu w końcu lekarz skierował mnie na posiew z moczu. Okazało się że przyczyną moich problemów jest E.coli. Zażywałam antybiotyk, witaminę C, żuravit i provag, dodatkowo piłam minimum dwa litry wody dziennie żeby wypłukać bakterie. Po leczeniu probiotyk stosowałam jeszcze przez dwa tygodnie, trwale ochrania on układ moczowy przed infekcjami. od pół roku nie nam problemów z infekcjami pęcherza. Dodatkowo a w chwilach jak mnie bolało wyciskam sok z cytryny do szklanki z wodą i wypijałam by zakwasić mocz i widzę rezultaty.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena