× Choroby i niedyspozycje

Nawracające infekcje pęcherza

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #31680 przez Wredna
Replied by Wredna on topic Nawracające infekcje pęcherza
Dziękuję za wszelkie wskazówki.
Nie gniewam się Tadeuszu:) Btw Czy widziałeś film "Zielona mila"? Na pewno widziałeś:) Ten strażnik miał infekcję pęcherza i idealnie to odzwierciedlili - właśnie tak w praktyce wygląda prawdziwa infekcja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #31681 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Nawracające infekcje pęcherza
Witaj Wrednusko, och jak milo bylo znowu dostac powiadomienie z Cyberbaby o poscie?
Gdyby nie Ty to pewnie latami bym sie nie doczekal.
Jasmin mnie juz pogrzebala calkowicie, inne dziewczyny ( Halina, Jagna, Jagoda) milcza bo przeciez co reszta pomysli. Totalny brak odwagi :woohoo:
Jedynie Nata ja ma.... czesto stanie po mojej stronie, ale w tej dezydujacej chwili brak tej konsekwencji :P
Widac, kto mnie tylko kocha wirtualnie, dziekuje :)
Naturalnie ogladalem ten film, mozna bylo sie usmiac przy tamtej scenie,a jednak to byly tez cierpienia :ohmy:
Wrednienka (Milusia)pozdrawiam cieplutko zyczac milego dnia jeszcze..: )

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #31820 przez Wredna
Jasmin: nalewka jest paskudna!!! Ale piję;) Aloes też na początku nie był smaczny, teraz już mi wszystko jedno.

Gdzieś wyczytałam, że to może być dziedziczne, poważnie podchodzę do tematu wykonania testów genetycznych - przynajmniej jak coś wyjdzie to będę miała świadomość, że to nie moja wina i nie wina otaczającego mnie środowiska:)

Ogólnie nastąpił przełom w sprawie - już nie boli i nie piecze, ale ciągle mam pełen pęcherz i ciągle biegam tam, gdzie chodzę sama;) Tylko, że przy ostatnim badaniu moczu wyszło mi baaaardzo dużo szczawianów wapnia, teraz lekarzstraszy kamieniami:/

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #31825 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Nawracające infekcje pęcherza

Wredna napisał:
Jasmin: nalewka jest paskudna!!! Ale piję;) Aloes też na początku nie był smaczny, teraz już mi wszystko jedno.

Wszyscy tylko Jasmin kochaja na tym forum,a za mna zadna malpa rogata nie zateskni :woohoo:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #31829 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Nawracające infekcje pęcherza
Nalewka czosnkowa dla mnie brzmi hardcorowo. Czy cuchnie jak czosnek czy też alkohol neutralizuje ten zapach? Jakie ilości pije się jednorazowo? A aloes dla mnie jest ok, zwlaszcza z miodem.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #31843 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Nawracające infekcje pęcherza
Miód aloesowy jest pyszny ale sama nalewka aloesowa do smacznych nie naleźy. Za to wino aloesowe można już pić bez wykrzywiania twarzy.Nalewkę czosnkową pije się w małych dawkach więc ujdzie.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #31920 przez Wredna
A to wino aloesowe to trzeba samemu zrobić czy można je gdzieś kupić? Bo u wujka google to mi tylko przepisy pokazuje albo artykuły.

Tadeuszu, pamiętam i o Tobie:) Pozdrawiam Cię cieplutko w ten zimowy dzień:)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena